Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie czy te lampy dobrze są ustawione? nie wiem czy jest dobrze na nasz prawostronny ruch drogowy.

źle! zmien przyslone wajchą. teraz oślepiasz.

Mi też tak świecą od momentu wymiany żarówek czy mogłem coś przestawić przypadkowo? jak to "naprawić" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Problemu nie ma tylko są inne wtyczki. Również białem lampy Boscha z halogenami i konieczny był zakup nowych wtyczek + piny. Tu opcji masz kilka, od ASO przez kostki od Sprintera aż do jakiejś rzeźby ;)

a mozesz sie podzielic wiedza jakie wtyczni trzeba wymieniec ?? od lamp od kierunkow od silniczkow

i jaki sposob jest najlatwiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w pierwszym poście tematu. Ja kupiłem wtyczki i piny w ASO, silniczki od Punto II, gniazda z żarówkami kierunków przełożyłem ze starych lamp.

Numery części z ASO: wtyczki - 8D0 973 734; piny - 000 979 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w pierwszym poście tematu. Ja kupiłem wtyczki i piny w ASO, silniczki od Punto II, gniazda z żarówkami kierunków przełożyłem ze starych lamp.

Numery części z ASO: wtyczki - 8D0 973 734; piny - 000 979 225

a wtyczki od silniczkow bez zmian czyb tez cos tam trzeba przerobic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki pasują, tylko trzeba się trochę nagimnastykować przy wkładaniu ich. Najlepiej zrobić sobie miejsce regulacją reflektora, podkręcić na maksa i próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki endriuuu dlatego pytam bo nie chce oślepiac, w ktorej lampie przestawic?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi halogenami w lampach? czy w kazdej lapie to monza mieć? ja mam ori lampy valeo, audi 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi halogenami w lampach? czy w kazdej lapie to monza mieć? ja mam ori lampy valeo, audi 95r.

to masz w nich halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to, w ktorej? w obu.

Mam lampy Valeo z 1999 i możliwość zmiany przesłony z wersji GB na UE jest tylko w prawej lampie, a w ori xeonoch Valeo też z 1999r możliwość zmiany przesłony jest w obu lampach.

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi halogenami w lampach? czy w kazdej lapie to monza mieć? ja mam ori lampy valeo, audi 95r.

Halogeny były tylko w lampach Boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi halogenami w lampach? czy w kazdej lapie to monza mieć? ja mam ori lampy valeo, audi 95r.

to masz w nich halo

halogeny byly tylko w lampach Boscha

zwracam honor , pomyłka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, koledzy szybkie pytanko

jako ze jest zima i wiadomo co moze sie stac i tak wlasnie mi sie stalo, (poszedl zderzak itp) i przy okazji zamierzam wymienic lampy na zespolone ('96 obecnie mam boscha) DEPO. zwiazku z tym kilka pytan:

- czy lampy te wogole podejda do tego rocznika ?\

- czy jak zapodam DEPO i zamontuje zarowke D2S czy bedzie wszystko pasowac miedzy innymi ogniskowa zarówki ??

- co mowicie o tych przetwornicach:

872256296_1

- czy do modelu '96 podejdzie zderzak z modelu po lifcie z halogenami w zderzaku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jezeli chodzi o temat lamp to przeczytaj ten watek od poczatku a bedziesz wszystko wiedzial a tu kolejna lektorka co do montazu koito

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

a co do zderzaka to :szukaj: :szukaj: jest tego pelno na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie -wreszcie zmieniłem reflektory na zespolone, :decayed: wszysko elegancko podłączone tylko że gdy zmieniam na długie gaśnie soczewka.Co zrobić żeby nie gasła?? Czytałem że trzeba zamienić kabelki w głównym przekaźniku?? Gdzie jest ten przekaźnik i które to kabelki trzeba zamienić?? Będę wdzięczny za pomoc. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował może ktoś reflektory firmy TYC? Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą, bo jest tego najwięcej na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...