Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, mechanik źle założył, mógł źle spiłować blachę ale nie wiem po co to oddawać mechanikowi skoro to jeden dzień roboty dla nawet rezacza-amatora :P

szczególnie z pomocą forum :tongue4:

Witam wystajace lampy z boku , sprzodu i ruszajace sie to spartolona robota mechanika? Czy tak ma byc? pozdrawiam

masz może jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie robiłem, może jutro zrobię? Mysle ze nawet z pomoca forum nie dał bym rady(dwie lewe rece :wallbash:)

No nie mów, ja zmieniałem lampy z dziewczyną. Ja wycinałem jedną stronę a ona w tym czasie drugą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze raz przymierzyć lampę. Najpierw włóż stronę z kierunkowskazem, przy odpowiednich manewrach ładnie się ułoży, potem wsuń od strony grilla aż okrągły ząbek zaskoczy. Wydaje mi się, że gdyby mechanik nie przyciął błotnika to lampa nie weszłaby tak głęboko...ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można poprostu wymienić błotników bez rezania seryjnych ???

mozna , pewnie ze tak , tylko nie wiem co sie bardziej opłaca , 3h roboty z rezaniem lamp czy wymiana błotników :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można poprostu wymienić błotników bez rezania seryjnych ???

można, na błotniki z polifta, no ale koszta w porównaniu do rezania seryjnych, są znacznie większe, także się to nie opłaca :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak to ogólnie pasuja błotniki od po lifta bez zadnej rzeźby??? jakoś nie mam reki do takich prac blacharskich...a kusi mnie przerobienie bo lampy robią dobre wrazenie

no to oddaj to do jakiegoś blacharza, napewno wyjdzie taniej niż wymiana błotników+ ich malowanie, no chyba że dorwiesz w swoim kolorze, ale to i tak dużo droższa zabawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 spróbuj sam jak coś spie.. to dopiero oddasz-do odważnych swiat należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 spróbuj sam jak coś spie.. to dopiero oddasz-do odważnych swiat należy

no dokładnie, a tym bardziej że masz wszystko opisane, i do tego z fotami :wink4:, nie ma strachu, brzeszczot i ogień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM po zmianie lamp zauwazyłem ze na długich swieca słabiej od poprzednich, czy tak ma byc?

tak ma nie być. chyba, ze masz Sonary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM po zmianie lamp zauwazyłem ze na długich swieca słabiej od poprzednich, czy tak ma byc?

tak ma nie być. chyba, ze masz Sonary...

A dobrze masz ustawione światła?

W sumie mi też po przesiadce na soczewki wydawało się, że stare świeciły lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...