Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Koledzy kupował już ktoś z tej aukcji http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-chrom-clear-soczewka-tyc-i1530819823.html mam już wszystko co potrzebne koleś miał mi załatwić za 300 zł komplet lamp firmy tyc a teraz chce 400 zł a na allegro jest taniej :>

TYC to to samo co Depo tylko na inne rynki - mozesz spokojnie brac.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Opublikowano
  • Autor

powinny. jesli po zmianie na zespolone - gasna- na 1 stronie watku masz link do tematu naprawiajacego ten błąd.

Opublikowano

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

Opublikowano
  • Autor

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

kolego - nie dublujemy postów.

Opublikowano

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

kolego - nie dublujemy postów.

sry ale widocznie w trakcie pisania ty odpowiedziałeś pierwszy...

Opublikowano

dzięki chłopaki! :notworthy:

Opublikowano

dzisiaj chciałem wsadzic silniczki z ori bosch do zespolonych depo. zauwazyłem że ten bolec co wystaje z silniczka jest za długi zeby to tam wsadzic. czy obcinacie i rzeźbicie zeby na koncu była taka jakby kulka czy jest inny patent?

Opublikowano

dzisiaj chciałem wsadzic silniczki z ori bosch do zespolonych depo. zauwazyłem że ten bolec co wystaje z silniczka jest za długi zeby to tam wsadzic. czy obcinacie i rzeźbicie zeby na koncu była taka jakby kulka czy jest inny patent?

inny patent to kupić silniczki odpowiednie, tzn. albo ori od a4, albo punto II, fabia i wtedy będą pasować :good:

Opublikowano

oki.teraz juz wszystko jasne.dzieki

Opublikowano

Kurcze panowie w pracy jestem i nie bardzo moge przejzec 72 strony tematu. Czy moze mi ktos powiedziec ze mial tak jak ja. Jestem dzisiaj po rezaniu lampek i mam maly klopot bo lewa lampa ladnie sie spasowal na ciasno a prawa jest jakas luzna i lata. Wiemy ze poliftowa trzyma sie tylko na 2 gornych mocowaniach, czy jest mozliwosc jakiegos latwego dorobienia jakiegos trzeciego zeby to sie stabilniej trzymalo?. Jutro jeszcze zagladne czy moze zderzak trzeba na regulacji troche podniesc ale najbardziej chodi mi o sklinowanie jakos tej lampy

Opublikowano

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

w polifcie jest na dwoch srobach i na bolcu od chlodnicy. w przedlifcie jest na 3 srubach ( trzecia od kierunku)

Opublikowano

mi tez brakuje tego jednego mocowania w lampach polifotwych bo lampa troszke odstaje. Msuze cos wykombinowac kiedys

Opublikowano

no daje sobie cos uciac ze nie ma tego plastikowego bolca od strony chlodnicy ale jeszcze jutro zobacze. jest taka mozliwosc zeby go brakowalo?

Opublikowano

hmmm z tego co widzialem dzisiaj w lampach to nie ma tego bolca od strony chlodnicy i nawet nie ma po nim sladu ale jutro jeszcze zagladne

musi byc. Wystajacy uchwyt z otworem i co niego wchodzi taki zaczep.

Opublikowano

no ja wiem jako to wyglada bo w starej lampie bylo ale w nowej chyba nie ma..... hmm jutro sprawdze bo juz sie zdenerwowalem. czyzby gwerty mnie w bambuko zrobil??

Ooo np tu widac ze tez nie ma.

http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-xenon-d2s-okazja-i1521907571.html

to sa osobne czesci??

Opublikowano

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

w polifcie jest na dwoch srobach i na bolcu od chlodnicy. w przedlifcie jest na 3 srubach ( trzecia od kierunku)

Odkręcałem ori xenony z polifta i były na 3 śrubach. Trzecie była na dole od strony kierunku tam co jest ta regulacja z plastikowym dystansem na gwincie.

Opublikowano

nie no ok obydwie lampy a mocowane na 3 sruby i na bolec do pasa przedniego. problem polega na tym ze lampa poliftowa i przed inaczej maja umiejscowiona 3 srube a na dodatek moja lampa poliftowa nie ma w ogole tego bolca :angry:

cos jak tu

1521907571_2.jpg

Opublikowano

Dorób go sobie, ja w swoich miałem wszystkie uchwyty połamane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.