Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzieki dla autora tematu za rozpiske :gwizdanie:

Ja juz drugi roczek śmigam na zespolonych zrobionych za pomocą i dzięki temu wątkowi.

Miło mnie niezmiernie. Rosnę w siłę :paker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehehehe ... rośnij, rośnij dumnie kolego endriuu w siłę, bo w zupełności zasługujesz na zaje(piiii)stą pochwałę :good:.

W sobotę zakładam spyski a później..... chyba znów pozwolę sobie wykorzystać Twój opis rezania xenonków. But we'll see.

A za pomoc w tym temacie - czyli wymianę starych boschów na nowe zespolone depo: :notworthy: ( bo nie pamietam czy podziękowałem wcześniej czy nie....), więc robię to teraz: dziękuje. :notworthy: i pozdrawiam.

A to dla niezdecydowanych:

Tak było przed

8ad87ecbdffde1bem.jpg

a tak po:

6f084f57df69edcam.jpg

:decayed:

No i doszły spryski:

831a6ab6b4ed0d91m.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Panie i Panowie dajcie mi jakiś namiar na te soczewki DEPO bo na allegro ni hu hu nie mogę znaleść.Najlepiej jakiś sprawdzony i solidny sprzedawca. I jeszcze pytanie - Czy kupię w VW te ori wtyczki?? Myślę że powinienem, ale wole zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Panie i Panowie dajcie mi jakiś namiar na te soczewki DEPO bo na allegro ni hu hu nie mogę znaleść.Najlepiej jakiś sprawdzony i solidny sprzedawca. I jeszcze pytanie - Czy kupię w VW te ori wtyczki?? Myślę że powinienem, ale wole zapytać...

Wtyczki na pewno kupisz, zamów telefonicznie podając nr części.

http://motoallegro.pl/item822433504_audi_a4_99_01_reflektor.html Zapytaj się, czy ma lewe i prawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item814161617_nowy_reflektor_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_lewy.html

a kupował ktos może od tego goscia? 210 za sztuke + wysyłka to 450 zł za komplet, tanio :hi: Myślę od niego kupic, moze nawet podjade do Łodzi i zobacze na miejscu to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ma ktoś możne fotkę jak powinien wyglądać lub tez opisać dokładnie jak powinien wyglądać ten dolny zaczep z lamp ten do którego wkładamy tego bolca :P bo umnie juz jakichś magik musiał przy tym grzebać :/ i nie wiem jak to ma wyglądać oryginalnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item814161617_nowy_reflektor_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_lewy.html

a kupował ktos może od tego goscia? 210 za sztuke + wysyłka to 450 zł za komplet, tanio :hi: Myślę od niego kupic, moze nawet podjade do Łodzi i zobacze na miejscu to.

ten gość już długo wystawia te lampy....ale jakoś mało info o nich na stronie, trzeba by zadzwonic i zapytać co to za lampy, chociaz chłopaki podali Ci parę innych linków - pewniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i styki do wtyki ( w aso występują po dwa na jednym kabelku do rozcięcia na pół):

Taniej jest kupić dwie wtyczki ISO do CarAudio i je rozebrać. Piny pasują idealnie - przetestowane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie co myślicie o tym komlecie lamp?? Można je montować od razu czy coś trzeba jeszcze kombinować?? Bo miałem zamiar zmienić swoje lampy na poliftowe DEPO ale może coś takiego od razu xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wg moich informacji zabieg montażu zespolonych lamp ( tych o które pytasz również ) w autku gdzie fabrycznie były dzielone zawsze wygląda tak samo / bardzo podobnie. Czyli niestety nie obejdzie się bez rezania błotników oraz przeróbki wtyki. Te konkretne lampy można zastosować wg teorii podłączasz i wsio gra tylko w modelach po lifcie (99-00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...