Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja też parę dni temu założyłem właśnie Depo

wrażenia: lampy okej, spasowanie to męka, musiałem przycinać/szlifować żeby wszedł ten grzybek, z góry okej, ale rada jest taka żeby odrazu powkładać do lampy żarówki bo potem możemy się nieźle namęczyć

ogólnie to wycięcie bez problemów, przerobienie wtyczek też, podłączenie, ale walczyłem z silniczkami, udało mi się je włożyć ale niewiedziałem czy aby napewno one mają tam być tylko włożone, i nigdzie nie przykręcone, dlatego zrezygnowałem, i niemam regulacji, i tak jej nigdy jeszcze nie użyłem

jakość światła - teraz to coś na tej drodze widać :naughty: boooosko się jedzie, wygląd autka jest mega, ogólnie WARTO SIĘ POMĘCZYĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krotkie pytanie-czy sa na rynku dostewpne lampy przednie zespolone, ktore nie wymagaja tylu przerobek-tzn wystarczy wyjac stare i zamontowac nowe lampy, np czy te lampy naleza do takich: http://moto.allegro.pl/item616710304_lampy_audi_a4_95_99_angel_eyes_soczewka_chrom.html ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipekk w tej tez bedziesz musiał ciąć błotnik itp.Jak chcesz kupić lampy żeby pasowały Plug & Play to musisz kupić podobne do straych(dzielone) tylko że z soczewka :wink4: na szybko szukane np takie http://moto.allegro.pl/item618829654_reflektory_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html + kierunek i nie trzeba zadnych przeróbek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Solar_ dzieki za informacje, moze ktos na forum ma takie lampki u siebie, chetnie zobacze jak wyglada ten zestaw po zamontowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipekk zestaw + kierunki widzialem w realu i naprawde wyglada dobrze. Moze nie to co zespolone bo kierunek, jak w kazdej A4 wydaje sie ciut wiekszy ale jest naprawde przyjemnie. Ja mam natomiast inne pytanko... lampy od sprzedawcy ktore pokazal solar sa na zarowki D2S, xenon.... na H7 tez sprzedaje jednak drozsze... czy do D2S zaloze jakis zestaw HID czy tylko oryginalne zarniki? Ew czy przetwornice od HIDow podejda do zarnikow D2S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy po litingu kupione pol roku temu prawie jak nowe z ksenonami i silniczkami regulacji maja wtyczki wyjete ze starych i szczelnie zaklejone wiec nic nie trzeba bedzie lutowac ciac itd! nic nie paruja i beda pasowac bez zmian do audi rok 95-98 a jak ktos byc chcial mam tez wtyczki do roku 99-01 zamienie sie za stare za doplata ksenony maja zarniki jeszcze na gwarancji barwa swiatla 8000 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.to jest z tym cięciem nadkola?po oszlifowaniu robiliscie cos z tym?malowaliscie czy zabezpieczliscie to czyms albo nic nie robiliscie z tym oszlifowanym fragmentem?napiszcie co trzeba kupić?aby to zabezpieczyć przed korozją?sam pierwszy raz bede to robil wiec wole wiedziec czym to pomalowac czy to wogole sciagac co trzeba i nic wiecej przy tym nie robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.to jest z tym cięciem nadkola?po oszlifowaniu robiliscie cos z tym?malowaliscie czy zabezpieczliscie to czyms albo nic nie robiliscie z tym oszlifowanym fragmentem?napiszcie co trzeba kupić?aby to zabezpieczyć przed korozją?sam pierwszy raz bede to robil wiec wole wiedziec czym to pomalowac czy to wogole sciagac co trzeba i nic wiecej przy tym nie robic?

wystarczy hamerite , nawet nie musi być pod kolor , bo tego nie będzie widać :wink4:

wpadnij na spot to Ci wszystko wytłumacze , zmieniałem już lampy w 6ciu samochodach , a w czwartek zmieniam w 7ym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.to jest z tym cięciem nadkola?po oszlifowaniu robiliscie cos z tym?malowaliscie czy zabezpieczliscie to czyms albo nic nie robiliscie z tym oszlifowanym fragmentem?napiszcie co trzeba kupić?aby to zabezpieczyć przed korozją?sam pierwszy raz bede to robil wiec wole wiedziec czym to pomalowac czy to wogole sciagac co trzeba i nic wiecej przy tym nie robic?

na pierwszej stronie masz dokladnie wytlumaczone czym malowac i jak zabezpieczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :)A jak montowaliście lampy to ściągaliście zderzak?jak to jest z tym silniczkiem?gdzie go zamontować?dostałem z lampami zaslepki i w jednej jest gniazdo z ktorego w głąb lampy wychodzą wtyczki.Widze ze jedna pasuje pod silniczek a co z resztą?od razu pasują do żarówek czy trzeba coś mieć między wtyczką a żarówką aby wszystko chodzilo ladnie?najlepiej jakbyscie jakies ilustracje zapodali.Pierwszy raz coś bede robil przy aucie wiec prosze o wyrozumialosc a z elektryką u mnie bardzo kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki wewnatrz lampy pasuja do zarowek.

zderzaka nie trzeba sciagac.

silnik montujesz w lampie, w miejscu do tego przeznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu zaznaczyłem strzałką gdzie powinien znajdować sie silniczek

p1010741resize.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za sruba. moze masz jakas dziwna wersja z reczna regulacja w tamtym miejscu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj to jakos odkrecić zdjąc bo tam powinien siedzieć silniczek do regulacji odbłyśnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...