Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja na twoim miejscu wsadzilbym doswietlanie zakretow. za***ista sprawa.

Powiedz mi co widzisz zajebistego w doświetlaniu zakrętów ??? bo ja jak widze idiotów w miescie stojących na oswietlonym skrzyzowaniu z włączonym kierunkiem i jednym halo to mnie pusty śmiech ogarnia. No chyba ze doswietlanie zakretów ma działac jezdząc gdzies po nieoświetlonych drogach , ale wtedy non stop na kierunkach ??? :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Młody.. łapiesz punkty karne :polew: Miał być opis + informacja dotycząca wyższości wybranego preparatu względem innych dostępnych na rynku :afro:

Czcionka 10 i nie mniej niż jedna strona :dancing:

Opublikowano
  • Autor
Młody.. łapiesz punkty karne :polew: Miał być opis + informacja dotycząca wyższości wybranego preparatu względem innych dostępnych na rynku :afro:

Czcionka 10 i nie mniej niż jedna strona :dancing:

Wybrałem te kosmetyki dlatego że , bo tak:naughty: Kosmetyke aut polecam :banan:

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

Ja na twoim miejscu wsadzilbym doswietlanie zakretow. za***ista sprawa.

Powiedz mi co widzisz zajebistego w doświetlaniu zakrętów ??? bo ja jak widze idiotów w miescie stojących na oswietlonym skrzyzowaniu z włączonym kierunkiem i jednym halo to mnie pusty śmiech ogarnia. No chyba ze doswietlanie zakretów ma działac jezdząc gdzies po nieoświetlonych drogach , ale wtedy non stop na kierunkach ??? :facepalm:

Doświetlanie zakrętów z xenonem średni pomysł, żarniki bym wymieniał co miesiąc...

Zauważyłem dobry motyw z xenonem w halo, migasz na lewym pasie komuś szybko włączając i wyłączając i 2 km przed tobą nikogo nie ma:banan:

Opublikowano

Gracjan od poniedziałku będzie tydzień "Auto" w Lidlu.. polecam pastę polerską W5 .. jebie lakier, aż do podkładu :polew:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan od poniedziałku będzie tydzień "Auto" w Lidlu.. polecam pastę polerską W5 .. jebie lakier, aż do podkładu :polew:

W poniedziałek rano podjadę, wezmę ze 4, będzie na lata :kox:

Opublikowano
Gracjan od poniedziałku będzie tydzień "Auto" w Lidlu.. polecam pastę polerską W5 .. jebie lakier, aż do podkładu :polew:

W poniedziałek rano podjadę, wezmę ze 4, będzie na lata :kox:

Gorąco polecam! dwa razy przelecisz auto, wystawiasz na deszcz na pół dnia i masz rosta!

Opublikowano

Gracjan jakiś Zymol albo Svisswax do tego też będzie?:kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak, kupie Zymola Royale ( 40800zł ) i Swisswax Divine ( 9248zł ):jerk:

Opublikowano
Tak, kupie Zymola Royale ( 40800zł ) i Swisswax Divine ( 9248zł ):jerk:

ja skromnie się zastanawiam nad Zymol Cream odpowiednik Carbon tylko że dla jasnych lakierów:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko muszę sprzedać jedną nerkę i kupuje Divine:naughty:

Opublikowano
Ja tylko muszę sprzedać jedną nerkę i kupuje Divine:naughty:

jak masz grupę krwi 0- to pewnie na Royala styknie:kox:

Opublikowano
  • Autor

No jak na złość nie mam :facepalm:

Opublikowano

to juz nie jest normalne:facepalm:

:kox:

a poważnie to ostro idziesz z tymi kosmetykami:naughty:

Opublikowano

Za dziewczyny by się wziął..a nie za polerowanie samochodu :lol1:

Polerki to będzie robił, żeby przed żoną w przyszłości uciec :afro:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było umyć :dancing:

Najpierw piana VP Neutral Foam:

20120310_124627_Kopiowanie.jpg 20120310_124637_Kopiowanie.jpg 20120310_124659_Kopiowanie.jpg

Mycie szamponem Big Apple:

20120310_131212_Kopiowanie.jpg 20120310_131220_Kopiowanie.jpg 20120310_131229_Kopiowanie.jpg 20120310_131246_Kopiowanie.jpg

Już na "gotowo"

20120310_142456_Kopiowanie.jpg 20120310_142510_Kopiowanie.jpg 20120310_142525_Kopiowanie.jpg 20120310_142535_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Gracjan podaj adres, wyślę Ci leki bo już całkiem ześwirowałeś z tymi kosmetykami :decayed:

Opublikowano
Gracjan podaj adres, wyślę Ci leki bo już całkiem ześwirowałeś z tymi kosmetykami :decayed:

z leków to na moje lekarskie oko nadaje sie tylko pavulon :naughty:

Opublikowano

Są też inne fajne rzeczy :naughty:

Opublikowano

gracjan rezaj a nie tylko pucujesz:naughty:

Opublikowano
Są też inne fajne rzeczy :naughty:

podac ci adres ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.