Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
na bixie trawa rośnie po rowach

nie wiem skąd masz te bixy , ja mam od Gwerty-ego i moje PALĄ TRAWE W ROWACH :wink:

Ło ja Cie pierrdzieele :slina: to Ty normalnie jakiś bandyta piroman jesteś... :facepalm:

:decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na bixie trawa rośnie po rowach

nie wiem skąd masz te bixy , ja mam od Gwerty-ego i moje PALĄ TRAWE W ROWACH :wink:

palą to one żarniki, nie widziałem u ciebie działających obu lamp na raz :-)

Opublikowano

palą to one żarniki, nie widziałem u ciebie działających obu lamp na raz :-)

no teraz to mi zajebałeś , przeglad miałem ku rwa 9 miechów temu i to wtedy brałem od ciebie lampy , od tamtego czasu wszystko hula :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wymiana łączników stabilizatora tył, co ciekawe te były od nowości :whistling:

20120822163937kopiowani.jpg

Oczywiście śruby nie chciały się poddać więc trzeba było ciąć a że miejsca nie było to trzeba wyciągnąć stabilizator :thumbdown:

20120822175813kopiowani.jpg

20120822175824kopiowani.jpg

20120822175900kopiowani.jpg

Nowy :-]

20120822190355kopiowani.jpg

Na koniec na tyle zagościł dystans 15mm, ET 20 8,5J... Jutro próba w trakcie jazdy :wink:

20120822192638kopiowani.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale robione kanapką z szynka :doh:

Opublikowano

et 20 i 8,5 no no:naughty:, jaka opona?

ten nowy łącznik stabilizatora taki pipkowaty, jakiej to firmy?

Opublikowano
  • Autor
et 20 i 8,5 no no:naughty:, jaka opona?

ten nowy łącznik stabilizatora taki pipkowaty, jakiej to firmy?

Opona ujowa... 225/40 ale na przyszły sezon jest już plan :decayed:

Łącznik firmy RTS, mój mechanik powiedział że daje rade to kupiłem... na pewno ja się już jego wymianą nie będę martwił :wink:

Opublikowano

et 20 8,5 i 225 opona--> będzie tarcie jak na tartaku:decayed:

Opublikowano
  • Autor
et 20 8,5 i 225 opona--> będzie tarcie jak na tartaku:decayed:

Jutro jadę na bezdotyk to się okaże, może być tak jak mówisz bo teraz z tyłu palec nie wchodzi nawet pod kątem i na siłę :decayed:

Zrzucić dwa koła i wywalić dystans to 5min roboty wiec spoko :wink:

Opublikowano

no chyba że bez pasażerów to będzie ok :wink:

Opublikowano
  • Autor
no chyba że bez pasażerów to będzie ok :wink:

Z tylu ? Ostatnio tam ktoś jechał na Wszystkich Świętych :grin:

Opublikowano

tak, no to spoko, może na wybojach tylko będzie coś się działo

Opublikowano
  • Autor
tak, no to spoko, może na wybojach tylko będzie coś się działo

Jutro się okaże, jak będzie tarło mocno to zdejmuje od razu a jak będzie to przyzwoity poziom to w poniedziałek i dopiero w przyszłym sezonie montuje z już nowymi gumami :wink:

Opublikowano

auto widziałem, ale Gracjana to jakoś nie mogłem namierzyć... pewnie bajerował hostessy:naughty: a były takie że ojjjjjjj:slina:

pstryknięte kanapką z szynką i serem:wink:

20120825147.jpg

Opublikowano

Gracek wypucował solidnie:naughty: Michał dawaj lepsze foty na battalion:slina:

Opublikowano

nie mam, tak tylko pstryknąłem telefonem bo widziałem dwie forumowe fury:wink:

Opublikowano

Po prostu piękna. Pozazdrościć

Opublikowano

Bezdyskusyjnie zdzieram żółtą folię z halo i kierunków i obklejam na ciemno, łącznie z lampami przednimi :jerk:

na zywo jeszcze lepiej ta folia wyglada :slina: niz na fotce

Opublikowano
  • Autor

Michał, szkoda że się nie spotkaliśmy :thumbdown: Siedziałem prawie cały czas miedzy golfami na początku po lewej stronie nie licząc 30 minut które spędziłem w kolejce czekając na hambuxa :decayed:

A co do hostess to moim zdaniem bardzo słabo w tym roku to wyglądało... "Czarna" robiła robotę od pasa w dół a blondi by się w tych szpilkach kilka razy na moich oczach wyebała :facepalm: Brakowało Anity i to fc**j....

Auto było mega brudne, całą drogę rano padało, tyle ile dało rade wyglancować to wyglancowałem ale do tego co bym chciał to brakowało baaardzo dużo :thumbdown:

Oprócz tego 500m od domu prawie bym stracił dowód, więcej szczęścia niż rozumu :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.