Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ja bym chciał mieć tyle czasu...

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

chłodnica była szprejem malowana?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak ja bym chciał mieć tyle czasu...

Ja też..

Opublikowano
  • Autor
jak ja bym chciał mieć tyle czasu...

chłodnica była szprejem malowana?

Cynk w spreyu :decayed:

Malowane były tylko boczki :wink:

Opublikowano

mówił Ci ktoś, że jesteś zboczony? :whistling:

Opublikowano
mówił Ci ktoś, że jesteś zboczony? :whistling:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
mówił Ci ktoś, że jesteś zboczony? :whistling:

Takie zboczenie to nie zboczenie :naughty:

Opublikowano

Gracjan ale masz zasyfiony bak od środka........:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan ale masz zasyfiony bak od środka........:decayed:

Już o tym myślałem ale nie mam kanału, jakby był na pewno już bym walczył :decayed:

Opublikowano

kamienie z bieżnika też wyjmujesz po każdej jeździe?

Opublikowano
  • Autor
kamienie z bieżnika też wyjmujesz po każdej jeździe?

Taaa, nawet w trakcie się na stacji zatrzymuje i wydłubuje :decayed:

Opublikowano

Ja bym jeszcze sprawdził opony od środka ;)

Opublikowano
Ja bym jeszcze sprawdził opony od środka ;)

:grin::grin: Śmiejcie sie śmiejcie, każy by chciał mieć tak zadbaną fure :slina:

Opublikowano

Tu nikt się nie śmieje, tylko jest pełen podziwu. :wink:

Gracjan, a jak tam nasza umowa kupna-sprzedaży ? Gotowa ?

Opublikowano
  • Autor
Tu nikt się nie śmieje, tylko jest pełen podziwu. :wink:

Gracjan, a jak tam nasza umowa kupna-sprzedaży ? Gotowa ?

Jak przyjdzie czas na sprzedawanie to i ona będzie gotowa :decayed:

Opublikowano

Bardzo dobre podejście do tematu,nie liczy się tylko performance ale też estetyka.Grzechem byłoby nie wyczyszczenie tego jak masz to na wierzchu.Detailing nie kończy się tylko na umyciu budy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Bardzo dobre podejście do tematu,nie liczy się tylko performance ale też estetyka.Grzechem byłoby nie wyczyszczenie tego jak masz to na wierzchu.Detailing nie kończy się tylko na umyciu budy:wink:

Otóż to kolego, otóż to :drunk:

Jestem zdania że jak coś może procować w brudzie to znaczy że można to wyczyścić i może pracować w czystości :decayed:

Opublikowano
Bardzo dobre podejście do tematu,nie liczy się tylko performance ale też estetyka.Grzechem byłoby nie wyczyszczenie tego jak masz to na wierzchu.Detailing nie kończy się tylko na umyciu budy:wink:

Detaling nie kończy się na umyciu budy - od umycia budy się zaczyna :wink:

Opublikowano

Gracjan audi naprawde dopieszczone, lampy na zywo robia robote. milo bylo poznac :decayed:

za ten wydech chcieli Ci zabrac dowod po all starsie? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan audi naprawde dopieszczone, lampy na zywo robia robote. milo bylo poznac :decayed:

za ten wydech chcieli Ci zabrac dowod po all starsie? :kox:

Dzięki... U ciebie koła mi się dużo bardziej na żywca podobają, na fotkach nie ma takiego efektu :yeah:

Tak, za ten wydech :decayed:

Opublikowano
Gracjan audi naprawde dopieszczone, lampy na zywo robia robote. milo bylo poznac :decayed:

za ten wydech chcieli Ci zabrac dowod po all starsie? :kox:

Dzięki... U ciebie koła mi się dużo bardziej na żywca podobają, na fotkach nie ma takiego efektu :yeah:

Tak, za ten wydech :decayed:

tak myslalem ale dre sie za***iście :)

hehe dzieki na zywo auto calkiem inaczej wyglada :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.