Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

danielom, tak

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan wysylaj ta fote do kalendarza na styczen :decayed:LS9Tc.jpg

Opublikowano

Kurde tak patrzę na to twoje auto i cholera, jak mi się b5 nie widzi tak ta jest :jerk:

Opublikowano

Gracjan ile Ty tam masz śniegu, zazdroszczę :jerk:

Opublikowano
Gracjan ile Ty tam masz śniegu, zazdroszczę :jerk:

Jozek dziś przez noc napadało dużo więcej :kox: Gracek weź mnie kiedyś przewieź, pokaz jak się driftuje quattro:naughty::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Gracjan ile Ty tam masz śniegu, zazdroszczę :jerk:

Jozek dziś przez noc napadało dużo więcej :kox: Gracek weź mnie kiedyś przewieź, pokaz jak się driftuje quattro:naughty::decayed:

Pewno że się przejedziemy :decayed:

Szkoda że nie byłeś w poniedziałek na spocie Raceism, widziałbyś jak mogą się koła kręcić przy 5tyś obr/min a auto nie ruszyło nawet 1cm do przodu :grin: Letnie robią robotę :grin:

Zaraz jadę upalać daily po Rudzie :decayed:

---------- Post dopisany 25-12-2012 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 11:32 ----------

Świąteczna decyzja - letnie koła na aucie :decayed::decayed:

Oprócz tego świąteczna wizyta na bezdotyku - proszek + płukanie...

OI8E5.jpg

00txk.jpg

fkqXt.jpg

nad21.jpg

DviHG.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

kurcze już zapomniałem o tym aucie ale widzę cały czas dbasz i dobrze się prezentuje :wink:

Opublikowano

proszek???:shock3:

Opublikowano

Werdestein jest w dobrej cenie.Opona naprawde godna polecenia.Jedna z najlepszych do driftu firm.

Opublikowano
proszek + płukanie...

:disgust:

Opublikowano

grafit robi robotę :jerk: jakiś kod koloru?

Opublikowano
  • Autor
grafit robi robotę :jerk: jakiś kod koloru?

Można powiedzieć że Individual :decayed: Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego :wink:

proszek + płukanie...

:disgust:

Wszystko wiem... ale jest plan na woskowanie na dniach więc aż tak nie bolało :naughty:

Opublikowano

w sumie temperatury przyzwoite to może też bym coś podziałał:eusathink:

Gracjan a nie myślałeś nad poliftowym zderzakiem na tył?

Opublikowano
grafit robi robotę :jerk: jakiś kod koloru?

Można powiedzieć że Individual :decayed: Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego :wink:

nieziemski :slina:

Opublikowano
  • Autor
w sumie temperatury przyzwoite to może też bym coś podziałał:eusathink:

Gracjan a nie myślałeś nad poliftowym zderzakiem na tył?

Temperatury smakowite :kox:

Nad zderzakiem nie myślałem, na razie przód na wiosnę idzie do malowania i może będzie zrobiony na gładko, jeszcze się nie przełamałem :grin:

Po woli kończę z tym autem :wink: Planów jeszcze kilka jest ale już wolę chyba zostawić sobie tą kasę do nowej fury :wink:

grafit robi robotę :jerk: jakiś kod koloru?

Można powiedzieć że Individual :decayed: Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego :wink:

nieziemski :slina:

Fajnie że się podoba, można powiedzieć że jedyny w swoim rodzaju :decayed:

Opublikowano
Planów jeszcze kilka jest ale już wolę chyba zostawić sobie tą kasę do nowej fury :wink:

C6?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Planów jeszcze kilka jest ale już wolę chyba zostawić sobie tą kasę do nowej fury :wink:

C6?:naughty:

C6 albo E60 :decayed: Ale to na razie dalekie plany, jeszcze nie nacieszyłem się wystarczająco eSiokiem :wink:

Opublikowano

tez odwiedzilem bez dotyk... ale w sumie sama woda za 2 zlote zdobila robote :)

Opublikowano
  • Autor

Powoli trzeba uzupełnić arsenał na wiosnę :decayed: Jedna paczka dzisiaj, druga w poniedziałek :naughty:

3wU0C.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.