Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
"brudny czołg hańbą dla Twojego Battalionu!"

jest mega i tyle :decayed:

:kox::kox: tez to dzisiaj znalazlem :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Reszta fotek... :kox:

O8Mxos0.jpg

JggmFOC.jpg

pGrYyne.jpg

FcNNAZE.jpg

BvaARmW.jpg

Na razie mało zdjęć, w sezonie będzie grubsza sesja :wink:

Opublikowano

Musisz kupić niebieski płyn chłodniczy :grin: Zdjęcia malina :)

Opublikowano

i hamulcowy, polecam BlueRacing :polew::polew::polew:

Opublikowano

ładnie...

Opublikowano

za***ista maszyna.... jak tak na nia patrze to teskni mi sie sa swoja.... bezawaryjnosci...

Opublikowano

Wreszcie tu jest dobre koło... :wink: jak ja widywałem na imprezach to tylko tego mi brakowało... :cool1:

Opublikowano

Gracjan dlaczego nie zmienisz konsoli na poliftową i nie zedrzesz tej wstretnej karbonowej folii ??? kasa srasz na lewo i prawo to powinienes dawno to ogarnac :decayed:

Opublikowano
Gracjan dlaczego nie zmienisz konsoli na poliftową i nie zedrzesz tej wstretnej karbonowej folii ??? kasa srasz na lewo i prawo to powinienes dawno to ogarnac :decayed:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan dlaczego nie zmienisz konsoli na poliftową i nie zedrzesz tej wstretnej karbonowej folii ??? kasa srasz na lewo i prawo to powinienes dawno to ogarnac :decayed:

Nie zmieniam konsoli bo szczerze mówiąc nie razi mnie to aż tak... bo jak już zmieniać to na 2DIN z jakimś dobrym radiem a to już nie mała kasa a że postanowiłem trochę przyoszczędzić bo za 2 sezony jest plan zmiany auta na coś nowszego no to szkoda mi już w eSioka ładować kasę... :wink: Oprócz tego jest jeszcze daily, które ostatnimi czasy też ma jakieś humory no a poza tym nie samymi furami człowiek żyje :wink:

Jakbym srał kasą to pewnie w garażu już dawno stał GTR :grin:

Opublikowano

ale mi nie o takie konkretne sranie kasa chodzi jak na GTR-a , tylko takie troszke mniejsze :wink:

peace

Opublikowano

Dla mnie i tak wygląda super bez tego 2DINu :oczko:

Opublikowano

też już mu mówiłem o tej folii ale uparciuch jest :decayed:

dawaj pomaluj to w czerń :naughty:

Opublikowano

wolałbym zwykłą 1 DIN poliftową niż przedliftową :decayed: a ten carbon zgrywa się z dekorkami, ja bym zostawił jeśli już :wink:

Opublikowano
a ten carbon zgrywa się z dekorkami

zgrywa się bo to jedna i ta sama taśma izolacyjna:decayed:

Opublikowano
a ten carbon zgrywa się z dekorkami

zgrywa się bo to jedna i ta sama taśma izolacyjna:decayed:

taki urok carbon folii :grin:

Opublikowano
  • Autor
wolałbym zwykłą 1 DIN poliftową niż przedliftową :decayed:

Zmienić przedlifta 1din na polifta 1din to dla mnie zmiana z papucia na lać, jak już zmieniać to zmieniać, bo tak to zawsze będzie czegoś brakowało :wink:

Folia na razie zostaje... Kminiłem nad pomalowaniem w kolor budy ale nie wiem czy nie będzie za niebiesko w środku :whistling: Czarnego połysku nie chcę :decayed:

Opublikowano
wolałbym zwykłą 1 DIN poliftową niż przedliftową :decayed:

Zmienić przedlifta 1din na polifta 1din to dla mnie zmiana z papucia na lać, jak już zmieniać to zmieniać, bo tak to zawsze będzie czegoś brakowało :wink:

Folia na razie zostaje... Kminiłem nad pomalowaniem w kolor budy ale nie wiem czy nie będzie za niebiesko w środku :whistling: Czarnego połysku nie chcę :decayed:

Ja tam twierdze ze sie mylisz, ja zmienilem i auto sporo sie odswiezylo a koszt niewielki, szczegolnie jak masz ciemna tapicerke.

Opublikowano
Kminiłem nad pomalowaniem

ja sie dziwie dlaczego tam nie ma ori carbonów , na gówniane woski-sroski wydajesz majatek a tak wybuliłbys pare stowe i miał srodek jak z bajki :naughty:

Opublikowano
Kminiłem nad pomalowaniem

ja sie dziwie dlaczego tam nie ma ori carbonów , na gówniane woski-sroski wydajesz majatek a tak wybuliłbys pare stowe i miał srodek jak z bajki :naughty:

dokladnie :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.