Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOL :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy wpadł to nie wiem. laweta jedzie. teraz nie wiem czy mam odesłać samochód do ciebie czy przysłać FV za naprawe?

Opublikowano

lekarza, wołajcie lekarza duszno mi:heat:

:decayed: normalnie "chory" człowiek

mpe7csp.jpg

5gaM2gd.jpg

Opublikowano

Jak mial to odkryte to glupota bylo by nie wymyc:wink:

Opublikowano
  • Autor
czy wpadł to nie wiem. laweta jedzie. teraz nie wiem czy mam odesłać samochód do ciebie czy przysłać FV za naprawe?

Odeślij, pocisnę komuś za jakiś czas znowu :decayed: Sorry za kłopot :grin:

Jak mial to odkryte to glupota bylo by nie wymyc:wink:

O tym samym pomyślałem :thumbup1:

Opublikowano

Grac myślałem że tylko Ja 1 kwietnia sprzedawałem A4 - hehe -

Opublikowano
lekarza, wołajcie lekarza duszno mi:heat:

:decayed: normalnie "chory" człowiek

http://i.imgur.com/5gaM2gd.jpg

W pierwszej chwili myślałem, że to jeszcze odmalowane zostało... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze zakupy w tym roku :decayed:

xdlDL5t.jpg

Opublikowano
Pierwsze zakupy w tym roku :decayed:

http://i.imgur.com/xdlDL5t.jpg

powiedz mi ile za te zakupy dałeś może być na PW są to środki na zewnątrz ???

Opublikowano

tapicerke będziesz prał?:naughty: lajtowa korekta lakieru się szykuje widzę:wink:

co to za ręcznik po prawej ten wyblakły na dole?

Opublikowano

Czy ja wiem czy taka lajtowa korekta:decayed:

Opublikowano

czarny pad i S17 to raczej wykończeniówka,a druga sprawa,że po sposobie mycia i korekcie jakiś czas temu raczej nie ma co orać lakieru bo nie jest zajechany.Audi ma niestety twardy lakier który łatwo się rysuje:kwasny:

Opublikowano

A FG400 i papier?

Opublikowano

ale mały pad to raczej gdzieś miejscowo,od siadania na masce:polew:

Opublikowano
  • Autor

Wajsik, dokładnie tak jak mówisz... papier i fg miejscowo, reszta s17+ na średnim flexi i wykończenie wo9 na miękkim padzie :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

tapicerke będziesz prał?:naughty: Lajtowa korekta lakieru się szykuje widzę:wink:

Co to za ręcznik po prawej ten wyblakły na dole?

chemical guys ultra plush detailing towel

Opublikowano
Wajsik, dokładnie tak jak mówisz... papier i fg miejscowo, reszta s17+ na średnim flexi i wykończenie wo9 na miękkim padzie :wink:

cwaniak szyfrem gada :decayed: od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Wajsik, dokładnie tak jak mówisz... papier i fg miejscowo, reszta s17+ na średnim flexi i wykończenie wo9 na miękkim padzie :wink:

cwaniak szyfrem gada :decayed: od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm:

No toś synek przepadł :grin: Duuuużo przed tobą :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Wajsik, dokładnie tak jak mówisz... papier i fg miejscowo, reszta s17+ na średnim flexi i wykończenie wo9 na miękkim padzie :wink:

cwaniak szyfrem gada :decayed: od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm:

No toś synek przepadł :grin: Duuuużo przed tobą :decayed::decayed::decayed:

wiem, to mnie martwi :grin:

Opublikowano

a tam gadacie,do polerki trzeba się teoretycznie przygotować żeby mieć to w głowie a resztę można wyczytać na bieżąco:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po walce z gwintem w końcu się udało no i się poddał:decayed: ufff

w5SOIGP.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.