Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak fura poskładana ??

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
i jak fura poskładana ??

Robi się :wink: Niestety, wszystko się trochę poprzeciągało ( jak ma być wszystko dobrze zrobione, to potrzebuje to czasu ) ale myślę że dzisiaj będę pierwszy raz odpalał, jutro albo jeszcze w nocy wyjazd :decayed:

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 14:38 ----------

Auto wróciło do żywych ;)

qApiSYt.jpg

QmntjtR.jpg

UAtGIXD.jpg

Opublikowano
i jak fura poskładana ??

Robi się :wink: Niestety, wszystko się trochę poprzeciągało ( jak ma być wszystko dobrze zrobione, to potrzebuje to czasu ) ale myślę że dzisiaj będę pierwszy raz odpalał, jutro albo jeszcze w nocy wyjazd :decayed:

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 14:38 ----------

Auto wróciło do żywych ;)

http://i.imgur.com/qApiSYt.jpg

http://i.imgur.com/QmntjtR.jpg

http://i.imgur.com/UAtGIXD.jpg

Osz Ty bambusie w dupe kopany:slina::slina::slina::slina::slina:
Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano

maski brakuje:facepalm:

Opublikowano

to jest kur*a masakra :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Perfecto:kox:

Opublikowano

Ogien ;)

Opublikowano

To auto wygląda jak eksponat :slina::shock3:

Chociaż w Twoim garażu ma lepszą opiekę niż w nie jednym muzeum :thumbup1: Jest meeeega ogień :kox:

Opublikowano

Pięknie:kox::kox:

klima wypadła na stałe?

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

o jasny ch.. :slina::slina:

a Maski nie ma , bo Gracjan reza nową z plexy :naughty:

Opublikowano

Noo w sumie fajny pomysł żeby dać maskę przeźroczystą:naughty::kox::decayed::decayed:

Opublikowano

I jak jezdzi?

Opublikowano
i jak fura poskładana ??

Robi się :wink: Niestety, wszystko się trochę poprzeciągało ( jak ma być wszystko dobrze zrobione, to potrzebuje to czasu ) ale myślę że dzisiaj będę pierwszy raz odpalał, jutro albo jeszcze w nocy wyjazd :decayed:

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 14:38 ----------

Auto wróciło do żywych ;)

http://i.imgur.com/qApiSYt.jpg

http://i.imgur.com/QmntjtR.jpg

http://i.imgur.com/UAtGIXD.jpg

:slina::slina::slina::slina::slina::slina:
Opublikowano
  • Autor
Pięknie:kox::kox:

klima wypadła na stałe?

Tak, klimy i tak nie używałem a auto traktowane wyłącznie jako "zabawka" więc nie było sensu jej trzymać :wink:

I jak jezdzi?

Po placu jeździ :decayed: na drogę się na razie nie wybieram bo nie mam przeglądu, jutro muszę "zrobić" :wink:

Opublikowano

Gracjan jest kox :kox:

Ale usunięcie klimy mimo że to zabawka w takim aucie to przynajmniej jak dla mnie bezsens komplety :facepalm:

Opublikowano
Gracjan jest kox :kox:

Ale usunięcie klimy mimo że to zabawka w takim aucie to przynajmniej jak dla mnie bezsens komplety :facepalm:

klimy za czesto nie uzywam ale jak jest + 35 *C a w aucie grubo ponad 50 to ja dziekuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.