Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
przy oponie 225/40/18 i na takim ET da się nisko zejść?

Da się przy zaklepanych błotnikach, na "serii" może być problem... U mnie są zaklepane błotniki i powycinane górne części nadkoli, od czasu do czasu coś tam przytrze delikatnie ale tragedii nie ma :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
powycinane górne części nadkoli[/b]

po co wycinałes nadkola ??? mi sie same wycieły oponami , dokładnie , na wymiar i tyle ile potrzeba :naughty:

Opublikowano
  • Autor
powycinane górne części nadkoli[/b]

po co wycinałes nadkola ??? mi sie same wycieły oponami ' date=' dokładnie , na wymiar i tyle ile potrzeba :naughty:[/quote']

Wycinałem od razu jak błotniki zaklepywałem :wink:

Opublikowano

Tak wlasnie pytam bo szykuje się na 18" i czasem są ładne fele od merca ale tył jest 9" lub 9,5" i np ET30 i nie wiem czy przy gwincie zejde w dół, przy takie oponie, a zalezy mi zeby bylo z tylu szeroko ;)

Opublikowano
  • Autor

Wpadł na klapę nowy emblemat... jestem bardziej eko teraz :decayed:

k8irU7j.jpg

LYcU0hL.jpg

MhKv5RL.jpg

mLfvGzv.jpg

Opublikowano

Nie wnikajac w sens tego moda... to powinienes go przykleic troche wyzej, a nie na krawedzi tej linii w klapie :)

Opublikowano

3 x do góry i będzie git :wink:

FLy nie wszyscy muszą się afiszować ze mają PRAWIE 3.0T pod maską :grin:

Opublikowano
Nie wnikajac w sens tego moda... to powinienes go przykleic troche wyzej, a nie na krawedzi tej linii w klapie :)

idealnie wygladałby przyklejony zaraz kolo emblematu "S"

Opublikowano

Gracjan wywal to coś czym prędzej z mojego auta.

Opublikowano
Gracjan wywal to coś czym prędzej z mojego auta.
Ty juz zes wczoraj doj**al, siebei warci jestescie :facepalm::grin:
Opublikowano

hahahaahahaha:grin::grin::grin:

Opublikowano

ale sie swieci:slina:

w końcu dwa dni mycia:grin::thumbup1:

może się powtarzam, ale świetne jest to auto:kox:

Opublikowano
Gracjan wywal to coś czym prędzej z mojego auta.
Ty juz zes wczoraj doj**al, siebei warci jestescie :facepalm::grin:

perdylaj, my chociaż nie mamy kombi :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
poka przod gdzie rejka?

Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest :wink:

ale sie swieci:slina:

w końcu dwa dni mycia:grin::thumbup1:

może się powtarzam, ale świetne jest to auto:kox:

Mycie skończone :jerk: dzisiaj wieczorem spot, kiwka i do domu... Kolejny planowany wyjazd? Początek przyszłego tygodnia :decayed:

Opublikowano
poka przod gdzie rejka?

Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest :wink:

a ta blaszka co tam wisi w tle?
Opublikowano
  • Autor
poka przod gdzie rejka?

Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest :wink:

a ta blaszka co tam wisi w tle?

Zapasowa :grin::grin:

Opublikowano

ja jebe, ale lakier :shock3:

Opublikowano
  • Autor
ja jebe, ale lakier :shock3:

Jeszcze będą poprawki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.