Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To białe w kształcie gaśnicy to zaskoczę Cię ale to gaśnica :grin::grin:

Wiadomo, wszystkim nie musi się podobać, auto robię dla siebie a nie dla kogoś :wink:

pieerdolnij tam wlepke NOS :grin: nie mam o tym bladego pojęcia, ale czy to w jakiś sposób poprawia właściwości jezdne? czy po prostu zbędne kilogramy?

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, robi z glowa to go krytykuja

:facepalm:

dla mnie również to nie przemawia..... może gdyby nie ten biały kolor.... w kolorze felg napewno by to lepiej wyglądało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan a myślałeś nad stworzeniem coś na typ grodzi między bagajem a wnętrzem auta. Można by jakieś delikatne audio tam wpakować :decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Tak wiem przy tym silniku audio nie potrzebne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan a myślałeś nad stworzeniem coś na typ grodzi między bagajem a wnętrzem auta. Można by jakieś delikatne audio tam wpakować :decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Tak wiem przy tym silniku audio nie potrzebne :facepalm:

Audio te które mam w zupełności mi wystarczy, ma coś grać i tyle :wink:

W bagażniku też nic nie wożę więc nie ma obawy że coś przy hamowaniu wpadnie pod fotele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes cos zrob zeby ogarnac boczki bo bedziesz mial mega glosno w samochodzie a szkoda psuc efekt koncowy. same przetloczenie raczek blokuje?? planujesz jakas scieme szybek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes cos zrob zeby ogarnac boczki bo bedziesz mial mega glosno w samochodzie a szkoda posc efekt koncowy. same przetloczenie raczek blokuje?? planujesz jakas scieme szybek??

Chłopie, nie wszystko na raz, wczoraj dopiero skończyłem rolla montować :wink: Boczki będą zrobione, spokojnie... Blokuje sam boczek:wink: Ściemniać szyb na pewno nie będę, nie mój klimat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz bez foteli i kanapy to pewnie już tak cicho nie jest, jednak to w jakimś stopniu wygłusza dźwięki dochodzące tyłu, ogólnie się takim czymś nie jaram ale gratki konsekwencji w modzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdyby nie ten biały kolor.... w kolorze felg napewno by to lepiej wyglądało....

W kolorze felg to równie dobrze mogłoby go nie byc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdyby nie ten biały kolor.... w kolorze felg napewno by to lepiej wyglądało....

W kolorze felg to równie dobrze mogłoby go nie byc :decayed:

Swój chłop... :decayed:

Właście wróciłem z kiwki i "mega glośno" nie jest, delikatnie bardziej szumi i tyle :wink: Ja chyba mam inne podejście do takich spraw ale wcale mnie takie coś nie rusza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz biały palstidip na felgi i jakieś małe akcenty, tak dla sprawdzenia efektu:whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz biały palstidip na felgi i jakieś małe akcenty, tak dla sprawdzenia efektu:whistling::naughty:

koła + lustra i jest mjut jak c**j :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz biały palstidip na felgi i jakieś małe akcenty, tak dla sprawdzenia efektu:whistling::naughty:

koła + lustra i jest mjut jak c**j :jerk:

:naughty:

Wyszło mega:kox: Doczepić się moge tylko do gaśnicy, ja bym ją wyrzucił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chyba jakieś zabrudzenia na wykładzinie bagażnika widzę :decayed:

Fajnie to wyszło a i ta gaśnica teraz mniej razi niż ta na początku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle robota pierwsza klasa, i zgodze sie z kolega ,,szafa" ja bym tez gasnice wyrzucił, ale to twoje auto i tobie ma sie podobać

ps.w razie czego mam białe 18" wzór nie zachwyca ale na przymiarke moga byc jak współgraja z roll...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." :facepalm: Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." :facepalm: Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie :kox:

to troche jak robienie tatuazu, jest to dosc kontrowersyjne jeszcze (szczegolnie w PL) najfajniejsze sa te dyskretne, a bialy roll jest jak tatuaz na twarzy ma sie rzucac w oczy. Ja bym go maznał w kolor budy mniej by sie rzucał w oczy a swiadomosc posiadania taka sama. Strach pomyslec ze niedlugo wpadna biale pasy na auto i napisy na oponach :wink: No i oczywiscie gasnica precz walory ozdobne jej sa znikome ma byc czysto i bez gasnicy jest. Aha i ten plastik z blaupunkta precz :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Robiłeś pomiary RaceLogic'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz powiedzenie moskala że samochód nie może wyglądać szybciej niż jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...