Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a znasz powiedzenie moskala że samochód nie może wyglądać szybciej niż jeździ?

dokładnie tak , to pierwsza zasada tuningowca :grin:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." :facepalm: Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie :kox:

to troche jak robienie tatuazu, jest to dosc kontrowersyjne jeszcze (szczegolnie w PL) najfajniejsze sa te dyskretne, a bialy roll jest jak tatuaz na twarzy ma sie rzucac w oczy. Ja bym go maznał w kolor budy mniej by sie rzucał w oczy a swiadomosc posiadania taka sama. Strach pomyslec ze niedlugo wpadna biale pasy na auto i napisy na oponach :wink: No i oczywiscie gasnica precz walory ozdobne jej sa znikome ma byc czysto i bez gasnicy jest. Aha i ten plastik z blaupunkta precz :thumbup1:

Akurat ja nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o kontrowersje... słyszałem już różne komentarze np. "Patrz stary, ktoś sobie do diesel-a "klotke" wjeboł", "Ale za***iście", "Po co to komu" itd. Ja robię swoje i tyle, czy to się komuś podoba czy nie :wink: Auto nie jest jeszcze skończone i pewnie nigdy nie będzie bo zawsze można jeszcze coś zrobić, poprawić itp.

Pytanie z innej beczki. Robiłeś pomiary RaceLogic'em?

Nie, bo nie mam takiej potrzeby :wink:

a znasz powiedzenie moskala że samochód nie może wyglądać szybciej niż jeździ?

Najwolniejszy nie jestem, nie jeden w nowym aucie za kupę hajsu się zdziwił i to mi wystarczy...

a znasz powiedzenie moskala że samochód nie może wyglądać szybciej niż jeździ?

dokładnie tak , to pierwsza zasada tuningowca :grin:

Nie jestem tuningowcem bo nigdy na Nankangu nie jeździłem, to jest pierwsza zasada :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Opublikowano

Ta gaśnica na środku to taka imitacja NOS-a :wink:

Myślę że jakby poszła na nią wlepa to by się nie jeden wkręcił a i przy kontroli niebieskich było by ciekawie jakby się chcieli spytać gdzie gaśnica :grin:

Opublikowano
  • Autor
Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać :wink:

Opublikowano
Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać :wink:

kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si :banan:
Opublikowano
  • Autor
Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać :wink:

kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si :banan:

Kupiłem już jeden, nie blokuje cały boczek, nie tylko rączka do zamykania...

Opublikowano
Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać :wink:

kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si :banan:

Kupiłem już jeden, nie blokuje cały boczek, nie tylko rączka do zamykania...

raczke ciach ew. skrocic czy cos
Opublikowano
  • Autor
Gracek rollbar jest w pytę ! Dawaj felgę na biało, rób boczki na tyle z laminatu i będzie fajnie :wink:

Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać :wink:

kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si :banan:

Kupiłem już jeden, nie blokuje cały boczek, nie tylko rączka do zamykania...

raczke ciach ew. skrocic czy cos

Rączkę już ciachnąłem, teraz by trzeba przeciąć boczek od góry od dołu :wink: Teraz przy zamkniętych drzwiach bez boczka jest 1cm luzu miedzy pałąkiem a ramką drzwi więc tam nie ma za dużo możliwości...

Opublikowano
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." :facepalm: Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie :kox:

Ja polecam kurs logicznego myslenia o ile to możliwe. :facepalm:

Auto jest piękne,ale roll barem użyteczność auta siadła,czy Ci się to podoba czy nie.

Co to znaczy "TAK"?

Robił jak mu sie podobało,mnie roll bar się nie podoba.

Więc zastanów się zanim zaczniesz pisać i stawać emotikonki tego typu ":facepalm:" .

Też nie posiadam jednego auta,ale użyteczności głównego bym nie zmienił więc każdy ma inne zdanie.

Opublikowano
no mi ten roll z tyłu nie leży kompletnie,uniwersalność auta padła

bierzesz pod uwagę że go rozbijesz? :decayed:

Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? :facepalm:

Ja. Bo co ma piernik do wiatraka :facepalm:

No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety :kwasny: i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami..:whistling:

Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." :facepalm: Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie :kox:

Ja polecam kurs logicznego myslenia o ile to możliwe. :facepalm:

Auto jest piękne,ale roll barem użyteczność auta siadła,czy Ci się to podoba czy nie.

Co to znaczy "TAK"?

Robił jak mu sie podobało,mnie roll bar się nie podoba.

Więc zastanów się zanim zaczniesz pisać i stawać emotikonki tego typu ":facepalm:" .

Też nie posiadam jednego auta,ale użyteczności głównego bym nie zmienił więc każdy ma inne zdanie.

Słowo "TAK" wskazuje na osobę Gracjana który z pełną świadomością wywalił kanapę i wstawił roll, i dla mnie to jest zrozumiałe, sam jak bym miał sedana zrobiłbym podobnie, zresztą sam mam kombi tylko 2 osobowe:decayed:!! Ale żeby nie było offa, Gracjan umów się z kimś na jakąś sesje jeszcze w tym roku:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ale żeby nie było offa, Gracjan umów się z kimś na jakąś sesje jeszcze w tym roku:naughty:

Wiesz co, myślałem o tym i nawet miałem pisac już do Maćka w tej sprawie ale jednak odpuszczam temat m.in. przez brak boczków tyłu... do wiosny jeszcze kilka rzeczy na pewno się zmieni, odświeży więc trzeba by robić kolejną sesję... na początku kwietnia chce wyjechać już "na gotowo" na sezon i wtedy się zrobi sesję :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Rzuca się w oczy ten roll i dobrze :kox:

778749_555059227913729_624763548_o.jpg

Opublikowano

hample z tylu tez sie rzucaja.. :wink:

Opublikowano

Ja jebie znowu w nocy nie będę spał:slina::slina::slina:

Opublikowano

do kompletu przydałoby się jeszcze kilka białych drobiazgów

pol_pm_Chlapacze-przeciwblotne-Sparco-8013_5.jpg

rallyshop_pl.jpg

Opublikowano

Wyglada to fajnie.. Jedna wazna sprawa to nie przeginac... Czasem 1 set up jest idealny... Mysle ze powinienes juz zostawic jak jest...

Opublikowano
  • Autor
Wyglada to fajnie.. Jedna wazna sprawa to nie przeginac... Czasem 1 set up jest idealny... Mysle ze powinienes juz zostawic jak jest...

Dużych zmian już nie będzie, bardziej kosmetyka i "smaczki" :wink:

Opublikowano

no ciekawie wyszło :) poeksperymentuj z pokolorowaniem elementów w biel pod klatkę (na próbę może koła Dipem opylić?) :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.