Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

gracek dla mnie jest git, jak wpadnie jakieś fajne skrzydło na klapę i inne koła to będzie wypas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie calkiem serio:decayed: Co to robi na takim aucie i do czego sluzy...? :decayed:

+1 też się nad tym zastanawiałem :whistling:

Wygląda i służy do wyglądania, proste :wink:

hmmm...nie bardzo:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Ewidentnie trzeba kupic drugie auto i zacząć jakiś projekt na nowo bo już nuda koledze chyba się udziela:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie wyglada :grin:

Jak coś istnieje materialnie to jakoś wygląda.

Mnie też to nie leży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracek dla mnie jest git, jak wpadnie jakieś fajne skrzydło na klapę i inne koła to będzie wypas :naughty:

Z tym skrzydłem to mam nadzieje że zartujesz:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dlaczego to auto już nie pójdzie raczej w stronę culta a raczej w street więc skrzydło jak w dtm jak najbardziej będzie tutaj pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie się tam podoba, coś nowego i kontrowersyjnego:thumbup1:

pełnia szczęścia byłaby gdyby skrzydełka były z węgla, do tego lotka m3 na klapie i jakiś fajny dyfuzor również z węgla:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie się tam podoba, coś nowego i kontrowersyjnego:thumbup1:

pełnia szczęścia byłaby gdyby skrzydełka były z węgla, do tego lotka m3 na klapie i jakiś fajny dyfuzor również z węgla:naughty:

Michał, dokładnie taki jest plan, lotka m3 na klapie w kolorze, dyfuzor z węgla pomijając cenę to od wydechu lubi się pofalować i nie wygląda to już ładnie... raczej będzie w black piano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wlasnie balem sie ze zaczniesz cos dziwnego robic i te dyfuzory ... biala felga.... jak dla mnie pomylka... szkoda bo w zla srone to idzie... mysle ze to nie do audi a do hondy czy innego japana..

To jest esencja tego jak powinien wygladac i zostac...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/778749_555059227913729_624763548_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. W złym kierunku idziesz. :facepalm: lotka m3? to nie bmw.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. W złym kierunku idziesz. :facepalm:lotka m3? to nie bmw.... :thumbdown:

To w takim razie musisz dać reprymendę tym,którzy mają Audi które stoi na felgach BMW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek proszę cie i to baardzo odpuść te skrzydełka na zdesiu, uwielbiam oglądać twoję audi i pokazywać je znajomkom jako wzór utrzymania wozu ale tym to wg mnie zepsujesz autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. W złym kierunku idziesz. :facepalm: lotka m3? to nie bmw.... :thumbdown:

lotka M3 to popularny mod w USA

fit1.jpg

fit2.jpg

spoiler3.jpg

spoiler1.jpg

Ale ta kanarki czarne czy co to w ogóle jest to pasuje tam jak zderzak z laminatu:thumbdown: do wygladu DTM mu daleko, w ogóle takigo czegos nie moge zlokalizowac na audi:facepalm: dokładke od cupry wymienic na taka jak w DTM i by było dobrze a nie jakieś pod złym katem wystajace trójkąty

LS01DBpan.jpg

goodwood09_800_15.jpg

gracek moim zdaniem spierdzieliłes tymi trójkątami sprawe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez kiedys to auto sie bardzo podobalo, kiedys...

Teraz juz zalatuje wiejskim tuningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie przestaje podobac to auto, klatka spoko ale skrzydelka czy jakies dyfuzory z tylu to juz sie robi nie smacznie. Ale co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to juz jest nudne, robi sie wies tjuning taka eSe tak zepsuć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pok kolegami .... to wzor czystosci i auta ale teraz to wzor wiejskiego tuningu

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dowód na to jak myśli większośc forum, wpadło coś nie ori i już jest beee:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...