Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach :wink:

Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem :grin: Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował:thumbdown:

Brawo dobrze ze trójkaty zrobily papa ale Lotka na klape M3 i dyfuzor na tył moze byc okej :decayed: a jak by dac wszystko w black piano łącznie z dokładka z leona hmm :eusathink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tylko u mnie demontaż kratki dość uciążliwy, nity, zgrzewy :facepalm: Trzeba by coś takiego zrobić przed samą kratką...

Muszę jeszcze zapytać kumpla z drogówki jak to jest z ta blachą dokładnie, gdzie może być, gdzie nie może, co grozi za jej brak, jak się bronić w razie czego :wink:

Opublikowano
mam posprzątać?

Kowi to jest forum, a nie kółko wzajemnej masturbacji.

Jak ktoś wystawia auto, to powinien być przygotowany na różne oceny.

Co nie zmienia faktu, że niektóre komentarze - " wzór wiejskiego tuningu " są mocno przesadzone.

Na szczęście Gracek wy***ał te trójkąty jak czytam.

Ja proponuję wsadzić tu naprawdę grube koło, karbon maskę i będzie malina.

Ala jak to mówią, co kto lubi. :wink:

Opublikowano

A nie mozęsz tych kratek na wkręty dowalic pod kątem tak by mozna było odkrecać? ja w kratkach zrobiłem sobie takie naciecia dla kątownika od rejki. Tablica zasłania to wycięcie w kratce:wink:

Opublikowano
  • Autor
A nie mozęsz tych kratek na wkręty dowalic pod kątem tak by mozna było odkrecać? ja w kratkach zrobiłem sobie takie naciecia dla kątownika od rejki. Tablica zasłania to wycięcie w kratce:wink:

Już nie pamiętam dokładnie jak to tam wygląda, dostanę zderzak, może nawet dzisiaj wieczorem to będę coś kminił... A nie chciałbym robić kolejnych dziur pod wkręty :wink:

Koło mam plan zmienić na sezon 2k15 jak nic nie wyskoczy po drodze :wink: Co do maski to carbon odpada ze względu na cene, 4tys za maskę to przesada dla mnie...

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach :wink:

Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem :grin: Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował:thumbdown:

Brawo dobrze ze trójkaty zrobily papa ale Lotka na klape M3 i dyfuzor na tył moze byc okej :decayed: a jak by dac wszystko w black piano łącznie z dokładka z leona hmm :eusathink:

Lotka mi się spodobała więc pewnie wpadnie ale w kolorze budy, dyfuzor na pewno w black piano ale czy będę robil coś na wzór rs6 c6 to nie wiem...

Opublikowano

ja mam tak kratke potraktowana by rejke przykręcać

DSC_0014_zpsxedy6j5w.JPG

w esce podobny zabieg i po kłopocie

Opublikowano

Gracek rób taka morde :kox:

Ken_S4_01.jpg

Opublikowano
  • Autor

Morda jaka jest każdy widzi, mnie tam te graty spod maski interesują :decayed:

Opublikowano

Pod maską ma grubo :kox:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

images?q=tbn:ANd9GcS93L1YNOYV_W8Y41O1v0USabuDCaAXW3OEPhPUsR8mmQ56SbcxEA

Nogaro Blue B5 S4 - SoWo 2013 | Flickr - Photo Sharing!

Opublikowano

Męska decyzja Gracjan :good:

Opublikowano
Męska decyzja Gracjan :good:

+1 i jest git :naughty::kox:

Opublikowano

zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Opublikowano
  • Autor
zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Blenda spoko ale nie za taki hajs :wink:

Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika :wink:

Opublikowano

300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

Opublikowano

ktoś mi powie jak zrobić taką znikająca tablicę?

Opublikowano
  • Autor
300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej :wink:

Opublikowano
zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Blenda spoko ale nie za taki hajs :wink:

Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika :wink:

Mi sie udało wyrwać za 100 juz z kw, rejestracja będzie Cie denerwować :decayed:

Opublikowano
300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej :wink:

:shock3:

150zł zapłaciłem za zaspawanie wneki, spawanie na stałe dokładki i drobne poprawki ogólne:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.