Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach :wink:

Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem :grin: Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował:thumbdown:

Brawo dobrze ze trójkaty zrobily papa ale Lotka na klape M3 i dyfuzor na tył moze byc okej :decayed: a jak by dac wszystko w black piano łącznie z dokładka z leona hmm :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko u mnie demontaż kratki dość uciążliwy, nity, zgrzewy :facepalm: Trzeba by coś takiego zrobić przed samą kratką...

Muszę jeszcze zapytać kumpla z drogówki jak to jest z ta blachą dokładnie, gdzie może być, gdzie nie może, co grozi za jej brak, jak się bronić w razie czego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam posprzątać?

Kowi to jest forum, a nie kółko wzajemnej masturbacji.

Jak ktoś wystawia auto, to powinien być przygotowany na różne oceny.

Co nie zmienia faktu, że niektóre komentarze - " wzór wiejskiego tuningu " są mocno przesadzone.

Na szczęście Gracek wy***ał te trójkąty jak czytam.

Ja proponuję wsadzić tu naprawdę grube koło, karbon maskę i będzie malina.

Ala jak to mówią, co kto lubi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozęsz tych kratek na wkręty dowalic pod kątem tak by mozna było odkrecać? ja w kratkach zrobiłem sobie takie naciecia dla kątownika od rejki. Tablica zasłania to wycięcie w kratce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozęsz tych kratek na wkręty dowalic pod kątem tak by mozna było odkrecać? ja w kratkach zrobiłem sobie takie naciecia dla kątownika od rejki. Tablica zasłania to wycięcie w kratce:wink:

Już nie pamiętam dokładnie jak to tam wygląda, dostanę zderzak, może nawet dzisiaj wieczorem to będę coś kminił... A nie chciałbym robić kolejnych dziur pod wkręty :wink:

Koło mam plan zmienić na sezon 2k15 jak nic nie wyskoczy po drodze :wink: Co do maski to carbon odpada ze względu na cene, 4tys za maskę to przesada dla mnie...

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Przyznam się że myślałem że te canardsy będą lepiej wyglądały no ale co zrobić, człowiek uczy się na błędach :wink:

Co do rejestracji to się jeszcze and tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc bo wczoraj popołudniu się zdecydowałem na to wszystko a dzisiaj rano już zderzak do plastikarza zawiozłem :grin: Pewnie wyjdzie jakiś pomysł już w trakcie składania, najlepiej to bym w ogóle tej blachy nie montował:thumbdown:

Brawo dobrze ze trójkaty zrobily papa ale Lotka na klape M3 i dyfuzor na tył moze byc okej :decayed: a jak by dac wszystko w black piano łącznie z dokładka z leona hmm :eusathink:

Lotka mi się spodobała więc pewnie wpadnie ale w kolorze budy, dyfuzor na pewno w black piano ale czy będę robil coś na wzór rs6 c6 to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak kratke potraktowana by rejke przykręcać

DSC_0014_zpsxedy6j5w.JPG

w esce podobny zabieg i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda jaka jest każdy widzi, mnie tam te graty spod maski interesują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską ma grubo :kox:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

images?q=tbn:ANd9GcS93L1YNOYV_W8Y41O1v0USabuDCaAXW3OEPhPUsR8mmQ56SbcxEA

Nogaro Blue B5 S4 - SoWo 2013 | Flickr - Photo Sharing!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Blenda spoko ale nie za taki hajs :wink:

Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast gładkiego ryja, lepiej blende zainstaluj, początkowo jeździłem bez rejki, zaczeli się o nią upominać i auto z rejką w ogole nie robiło roboty..

Blenda spoko ale nie za taki hajs :wink:

Zderzak odebrałem od plastikarza, bardzo fajnie mu to wyszło, trzeba tylko delikatnie szpachlą przeciągnąć i będzie bajka, jutro wędruje do lakiernika :wink:

Mi sie udało wyrwać za 100 juz z kw, rejestracja będzie Cie denerwować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej :wink:

:shock3:

150zł zapłaciłem za zaspawanie wneki, spawanie na stałe dokładki i drobne poprawki ogólne:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...