Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Co do blachy na razie jest w bagażniku w komplecie z trytytkami, w razie czego zamontuje na trytytki do kratki środkowej i po sprawie a auto i tak jest na tyle przypałowe że jak nie b;acha to znajdzie 5 innych rzeczy :wink:

Przed gliniarzami nie ma co kozaczyć, ja zawsze "gram debila" i już kilka razy się udało :wink:

to przestań i zrzucaj na kaju :wink::grin:

Morda malina :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic a nic... coś typu: chce być nielegalny ale jednak trochę się boję:decayed:

Niestety, powiedziało się A trzeba powiedzieć B w razie kontroli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam golfa ani remizy ani blachy z boku więc czemu mam brać?:wink:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Mi jakoś nie leży wywalanie na bok. Jakoś wtedy przód traci swój urok

Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku :wink:

No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci

ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji

nie przesadzaj, że dowód poleci... jeśli jesteś w stanie usunąć jakąkolwiek awarie na miejscu nie mają prawa nawet Ci mandatu wlepic.. masz 15 minut i jazda :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam golfa ani remizy ani blachy z boku więc czemu mam brać?:wink:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Mi jakoś nie leży wywalanie na bok. Jakoś wtedy przód traci swój urok

Nie ma takiej opcji nawet, na razie jeździ w bagażniku :wink:

No to mandacik masz murowany a jak się przyczepią to i dowód poleci

ja to przynajmniej mam ramkę i udaje głupa a ty nie masz żadnego argumentu że jedziesz bez rejestracji

nie przesadzaj, że dowód poleci... jeśli jesteś w stanie usunąć jakąkolwiek awarie na miejscu nie mają prawa nawet Ci mandatu wlepic.. masz 15 minut i jazda :wink::wink:

pierdolenie, znajdą coś innego, bynajmniej tak było w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to możemy zawsze gdybać... ale mam na myśli kiedy całe auto poza 1 rzeczą jest cacy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

a jazda z nielegalna? zmienilem na legalna i oddali kwity do reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

"Tuningowcy" znają prawo lepiej niż policjanci.

Zmieniasz tablicę na legalną i nic nie mogą zrobić. Poza szukaniem kolejnego elementu do którego można się przyczepić:wink:

Ale fakt to wykroczenie. Tyle, że polskie prawo jest bardzo dziurawe.

Inaczej jest jak tablice są nielegalne (takie auto jest niedopuszczone do ruchu) a inaczej jak są nieczytelne. Prędzej dostaniesz mandat za nieczytelne tablice niż za te nielegalne, szczególnie jeśli numer rejestracyjny na nielegalnej tablicy zgadza się z tym, jaki jest w dowodzie rejestracyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego tematu nie ruszaliśmy tak samo jak miejsca jej umieszczenia, mnie złapali bez i za to zawsze będzie mandat chyba że się dogadasz

gracjan może nie widziałeś,przyda się przy rezaniu zderzaka i wydechu AudiSRS.com :: My SPORTEC RS4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego tematu nie ruszaliśmy tak samo jak miejsca jej umieszczenia, mnie złapali bez i za to zawsze będzie mandat chyba że się dogadasz

gracjan może nie widziałeś,przyda się przy rezaniu zderzaka i wydechu AudiSRS.com :: My SPORTEC RS4 B5

Dogadanie się nie ma nic do rzeczy. Znasz prawo to nie przyjmujesz mandatu i montujesz normalną tablicę. Sorry ale ktoś kto przyjmuje mandat jest sam sobie winny.

Ja raz mandat przyjąłem bo nie mogłem przyczepić ori tablicy, było mokro a samochód był brudny - taśma nie trzymała. Sami policjanci mi powiedzieli, że gdybym ją zamontował to co najwyżej życzyli by mi spokojnego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jedna chwała. Czy jedziesz bez tablic czy z nielegalną (nielegalna to tak jak byś jej nie miał wcale). W każdym razie samochód nie jest dopuszczony do ruchu.

Montujesz tablice i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jedna chwała. Czy jedziesz bez tablic czy z nielegalną (nielegalna to tak jak byś jej nie miał wcale). W każdym razie samochód nie jest dopuszczony do ruchu.

Montujesz tablice i jest git.

Wszystko zależy na kogo sie tafi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie :decayed:

ta ale co Gracjan powie ze odpadla jak zero zaczepu czy sladu po mocowaniu blachy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie :decayed:

ale miałeś za szybą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją jeździłem z blacha za szybą pół roku. Codziennie mijalem miskow i nic. Raz mnie zatrzymali bo jechałem bez świateł to powiedziałem że spieszylem się do pracy, zawadzilem zderzakiem o kamień jak cofalem i blacha odpadła :D zapytałem czy zamontować mam teraz to powiedział że w domu to sobie zrobię. Fakt że byli ludźmi bo nie dostałem nic nawet za brak świateł :)

Ale fakt jest taki że odpalilo mi na rogach folię na tablicy przy upałach jak dotykała szyby.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie :decayed:

ta ale co Gracjan powie ze odpadla jak zero zaczepu czy sladu po mocowaniu blachy

U mnie też nie było...

IMAG0739.jpg

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG

U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie :decayed:

ale miałeś za szybą :facepalm:

To niech Gracjan też wrzuci... bohaterem możesz być w swoim domu ale jak chcesz uniknąć nieprzyjemności na drodze to jednak wypadałoby gdzieś tą tablicę umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc waszym tokiem myślenia można jeździć bez w ogóle bez blach. Jak Cie zatrzymają to wyciągasz z bagażnika, zakładasz i usterka naprawiona :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...