Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przewody w oplocie?:naughty:

Aż taki rajdowiec nie jestem :decayed: Te co są wyglądają całkiem ok, wystarczą :wink:

Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?:whistling::decayed:

Roll wyciągany ale wyciągnąć go przejebane... Przy następnej okazji jak będę miał wyciągnięty to dam Ci cynk to podjedziesz i przymierzymy :wink:

Gracjan jestes taki pedant i zakladasz przewody hamulcowe ktore maja 12 lat ????

Przeciez one sa juz sztywne i zaraz zaczna pekac....

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan jestes taki pedant i zakladasz przewody hamulcowe ktore maja 12 lat ????

Przeciez one sa juz sztywne i zaraz zaczna pekac....

To nawet ja na wiosne wymieniałem :decayed:

Opublikowano

Przewody winny byc wymieniane co 3 lata

Tylko oplot jest niesmiertelny

Opublikowano
Hebelki piękne, szkoda że felga je dość mocno zakryje.

A tutaj prawie taka jak Twoja, na tych kołach co mierzyłeś :decayed:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/523c93de8f80.jpg

No nie na takich samych bo to VOLK, czyli ori, potem jest podjeba Rota a potem reszta podjeb typu Japan Racing :grin:

Chińczyki już zaczęli klepać Vosseny :polew:

Oj tam oj tam, prawie takie same :wink:

Ostatnio tak się zastanawiałem kiedy w końcu chinczyki podrobią vossena :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tarcze, klocki zaciski, wszystko na swoim miejscu, jest problem tylko z przewodami metalowymi, nie chce się odkręcić tylko zaczynają się skręcać :doh: Przejebane jednym słowem... Zalewam to płynem hamulcowym, mam nadzieję że puści bo nie widzi mi się wymieniać tych przewodów :thumbdown:

Dzięki wielkie dev za porady... jak na razie bez zmian :thumbdown:

Opublikowano

jakimi przewodami metalowymi?

Opublikowano
  • Autor
jakimi przewodami metalowymi?

Tym co się łączy z gumowym, w nadkolu...

Opublikowano

standard...

Opublikowano

Jak Się je namoczy kilka dni przrd demontazem to mozna to spokojnie odkrecic.

Auto ms juz 16lat wiec nie ma co sie dziwic.

Opublikowano
  • Autor
Jak Się je namoczy kilka dni przrd demontazem to mozna to spokojnie odkrecic.

Auto ms juz 16lat wiec nie ma co sie dziwic.

No nie ma... mogłem sprzedać, miałbym młotszego...

Opublikowano

przerabane wlasnie jak przewody idace do pompy zaczynaja sie skrecac

ja od siebie polece oplot od deva bo nawet na moich obecnych malych heblach jest roznica przy hamowaniu z wiekszych predkosci

te gumowe to sobie mozna ewentualnie w kiblu na spluczce zamontowac

ale mimo wszystko ja bym tu widzial inny hebel niz małe i ciezkie 2 tłoczki...

Opublikowano
Jak Się je namoczy kilka dni przrd demontazem to mozna to spokojnie odkrecic.

Auto ms juz 16lat wiec nie ma co sie dziwic.

No nie ma... mogłem sprzedać, miałbym młotszego...

karwa przechodze to samo, mocze te śruby juz 3 dzień, w sobote bede z tym walczyl:decayed:

Opublikowano

Czym moczysz ????

Opublikowano
Czym moczysz ????

narazie wd40 leje, a co polecasz?

Opublikowano

Wd40 to mozesz sobie lancuch w rowerze plukac

Zalej wszystko plynem hamulcowym

Najlepiej DOT3 jak masz

Opublikowano
Wd40 to mozesz sobie lancuch w rowerze plukac

Zalej wszystko plynem hamulcowym

Najlepiej DOT3 jak masz

dobrze wiedzieć, mam akurat dot3, jutro moczę:hi:

Opublikowano
  • Autor
przerabane wlasnie jak przewody idace do pompy zaczynaja sie skrecac

ja od siebie polece oplot od deva bo nawet na moich obecnych malych heblach jest roznica przy hamowaniu z wiekszych predkosci

te gumowe to sobie mozna ewentualnie w kiblu na spluczce zamontowac

ale mimo wszystko ja bym tu widzial inny hebel niz małe i ciezkie 2 tłoczki...

Co mi po nowych przewodach w oplocie jak nie mogę starych odkręcić ?

Moczyłem cały dzień w płynie hamulcowym i jak na razie bez zmian, przed chwilą zalałem to na noc tak srogo, jutro z rana kolejne moczenie...

Opublikowano

probuj, u mnie mialem tak przewalone, ze ulamal mi sie przewod na tyle, musialem zarabiac go na aucie ale jakos sie udalo i nie cieknie, z przodu to jeszcze pol biedy bo jest stosunkowo krotki :)

zaopatrz sie tez w kluczyk do przewodow hamulcowych taki pol-otwarty, ja dalem 12zł chyba za taki

Opublikowano
  • Autor
probuj, u mnie mialem tak przewalone, ze ulamal mi sie przewod na tyle, musialem zarabiac go na aucie ale jakos sie udalo i nie cieknie, z przodu to jeszcze pol biedy bo jest stosunkowo krotki :)

zaopatrz sie tez w kluczyk do przewodow hamulcowych taki pol-otwarty, ja dalem 12zł chyba za taki

Ogólnie pytałem mechanika i powiedział że zarobienie na aucie nie realne bo to była pierwsza myśl, uwalić i zrobić nową końcówkę... Klucz mam :wink:

Opublikowano

to ja jestem cudotworca :P nie no z przodu jest inne podejscie nieco i faktycznie jest trudno, latwiej wymienic caly przewod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.