Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie puścił tylko w prawym przodzie jak robiłem. Tył puszczalem nowe przewody do tych nyplów przy lewym przednim kole a przód lewy całość do pompy. Pamietam tylko że jest problem z zarobieniem końcówki przy pompie. Tam jest chyba odwrotny stozek czy coś.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Koniec końców przewody dzisiaj odpuściły :gicior: Po dokładniejszym przyjrzeniu się przewodom gumowym okazało się że też wymagają wymiany i tu wielkie podziękowania dla dev-, za ekspresową pomoc w doborze nowych przewodów :drinks: Wszystko już zamontowane na gotowo, zostało tylko odpowietrzyć ale to już jutro :decayed:

Opublikowano

Wrzucaj jakieś foty stare vs nowe, oczywiście jak już skończysz moda :decayed:

Opublikowano
Koniec końców przewody dzisiaj odpuściły :gicior: Po dokładniejszym przyjrzeniu się przewodom gumowym okazało się że też wymagają wymiany i tu wielkie podziękowania dla dev-, za ekspresową pomoc w doborze nowych przewodów :drinks: Wszystko już zamontowane na gotowo, zostało tylko odpowietrzyć ale to już jutro :decayed:

czyli jest nadzieje, mam nadzieje że u mnie jutro uda sie to ogarnąc:whistling:, teraz pewnie ładnie felga wypełniona:wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda, myślę że nie najgorzej... Kolorów tylnych zacisków na razie nie zmieniam bo nie wiem jak się wszystko rozwinie...

o0iKUYC.jpg

5VNvi8Z.jpg

NpOSNxP.jpg

07Vdrcd.jpg

3UEBZfh.jpg

Zdjęcia czarnego rollbara...

UX4D6gg.jpg

qW4U6RK.jpg

Dużo mniej się rzuca w oczy... Sprawy boczków drzwi niestety nie udało się ogarnąć ze względu na pogodę, ale nie teraz to później...

Oprócz tego ostatnimi czasy trochę zapuściłem auto i trzeba było zafundować mu małe spa więc piany, szampony i dressingi poszły w ruch...

TEDa3Kc.jpg

Zostało zrobić te boczki, pomalować tylny zderzak + korekta lakieru i jestem gotowy na sezon :naughty:

Opublikowano

Myślisz o prawym dużym lustrze, czy na razie nie masz do tego głowy? :wink:

Opublikowano

ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem :decayed:

roll wygląda teraz lepiej i pasuje do całości, jak dla mnie największy plus to brak gaśnicy :thumbup1:

Opublikowano

Ciekawe ile razy ktos jeszcze spyta o to lusterko :polew:

Opublikowano

Bo od kiedy i ja mam takie, to rzuca mi się w oczy jego brak :decayed:

Opublikowano

Ja zawsze bylem odmiencem i bym chetnie zalozyl drugie male ale nie ma nic p&p:thumbdown:

Opublikowano

czarny roll na duzy plus! teraz pasuje do calosci

Opublikowano
Ja zawsze bylem odmiencem i bym chetnie zalozyl drugie male ale nie ma nic p&p:thumbdown:

ma vortexie koleś wrzucał z VW lupo:whistling:

Opublikowano
ma vortexie koleś wrzucał z VW lupo:whistling:

Kiedys sie natknelem na ten mod ale teraz za cholere nie moge znalesc:kwasny:

Opublikowano
ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem :decayed:

właśnie o to samo chciałem zapytać :grin:

Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj

Picture008.jpg

Opublikowano
  • Autor
ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem :decayed:

właśnie o to samo chciałem zapytać :grin:

Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj

http://i266.photobucket.com/albums/ii244/wojtek89/Picture008.jpg

To cynk w spreyu :decayed:

Opublikowano

Jak komplet to komplet ;)

Wysłane z czarnej d*py...

Opublikowano
ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem :decayed:

właśnie o to samo chciałem zapytać :grin:

Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj

http://i266.photobucket.com/albums/ii244/wojtek89/Picture008.jpg

To cynk w spreyu :decayed:

Dobra dobra. Wszyscy wiemy że chciałeś taki efekt osiągnąć

zaciski_hamulcow

Opublikowano
ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem :decayed:

właśnie o to samo chciałem zapytać :grin:

Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj

http://i266.photobucket.com/albums/ii244/wojtek89/Picture008.jpg

To cynk w spreyu :decayed:

Dobra dobra. Wszyscy wiemy że chciałeś taki efekt osiągnąć

http://c.wrzuta.pl/wi3214/be7ccc91002c62404d9c8212/zaciski_hamulcow

jest jeden + takiego malowania , widac czy klocki równo biorą :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Że ciężko profi ogarnąć temat tych boczków, postanowiłem sam coś wyrzeźbić na szybko żeby takiej dziury nie było... Wyszło coś takiego, trochę jeszcze dopracuję i na razie zostanie, będzie czas i znajdę chętnego tapicera który będzie chciał się pobawić to będzie zrobione jak ma być :wink:

zeFZlka.jpg

No i jakieś dwie fotki z cotygodniowego spota...

9FiZsbi.jpg

frEzdFk.jpg

Opublikowano

eeee ten głośnik mogłeś dać tam gdzie seria w avancie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.