Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co nie wiem jak ty ale ja raczej siedzę po środku :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wali za plecami, bo gdzieś tam wychodzi ta podpora :decayed:

Opublikowano

a u mnie znowu czuc że drzy z przodu , podpora była sprawdzana i niby jest ok , zastanawiam sie czy ktoryś przegub wewnętrzny nie jest j**niety. Drżenie budy od 120-130kmh wzwyż

Opublikowano
  • Autor

Z przodu to jak koła ok to bardziej bym stawiał na krzywą półoś, przegub prędzej będzie stukał...

Opublikowano

Właśnie... bo mam wrażenie, że i u mnie będzie trzeba wymienić

z tym ze w b6 nie jest to juz takie proste jak w b5

Opublikowano

Z przodu to jak koła ok to bardziej bym stawiał na krzywą półoś, przegub prędzej będzie stukał...

Gdzies czytałem ze przegub wewnętrzny może broić.

Opublikowano

U mnie jest tak jakby stuknięcie przy redukcji z 5 na 4 lub 3... to tez wina podpory?

Opublikowano

U mnie jest tak jakby stuknięcie przy redukcji z 5 na 4 lub 3... to tez wina podpory?

krzyżak ?

Edytowane przez moskal

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest tak jakby stuknięcie przy redukcji z 5 na 4 lub 3... to tez wina podpory?

krzyżak ?

Krzyżak to dzwoni przy ruszaniu, tam nie ma co stukać... Może podpora dyfra.

Opublikowano

albo wydech

Opublikowano

Nie będe offtopickował ale jak złapie wenę to nagram i pokarze o co mi chodzi.

Opublikowano

U mnie w a6 padła skrzynia tzn zmielił sie torsen i były takie same objawy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas odkopać temat, więc pokolei...

Na początek hamulce przód:

MD3On09.jpg

zMautIy.jpg

YFtgwqa.jpg

ysMvGPZ.jpg

bvXXhh2.jpg

PWPcrRW.jpg

Później auto na kobyłki.

2lI1b4Y.jpg

QlCKE75.jpg

Wylot robi wał, dyfer, półosie tył

LTijpTI.jpg

Stanowisko do spuszczania oleju z zdemontowanego dyfra z samochodu :D

cNF1gQn.jpg

Dyfer umyty, można rozbierać.

iusSoqx.jpg

zfgC0qe.jpg

GDE0SmI.jpg

Ostatnie zakupy żeby dyfer można było poskładać...

3e3Lz85.jpg

Wał odebrany z regeneracji, nowa podpora wału, przegub od strony skrzyni, krzyżak, na koniec został wyważony. Podpora dyfra była też już dość "miękka" więc wpada wzmocniona od 20VTurbo.

lBB9JRF.jpg

Końcówki wydechu pomalowane proszkowo w czarny mat.

kfQ71na.jpg

7ae2kj0.jpg

Podczas ostatniej wizyty w Pro-Tune okazało się że leżą nieporzebne przewody w stalowym oplocie idealne do mnie więc decyzja mogła być tylko jedna ;)

mTh8EF5.jpg

Edytowane przez Gracjan

Opublikowano

lubię to auto :wink:

Gracjan jak zawsze profi :thumbup1:

Opublikowano

Co to za spowalniacze bo to nie sa ori jak widze

Opublikowano
  • Autor

Co to za spowalniacze bo to nie sa ori jak widze

RS4 B5

Opublikowano

Skromne takie jakies sie wydaja jak na rs' y w sumie te s"kowe lepiej sie prezentuja choc hamuja juz gorzej

Opublikowano

Ciekawe jak te końcówki na aucie będą wyglądać.

Nie zleje się to z zderzakiem?

Opublikowano

własnie ryju, jakie masz tam fi w tych koncówkach?

Opublikowano

Jak ja sie jaram takim podejsciem do tematu, Gracjan wielkie graty za taką robotę, jaram się fhuj :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.