Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

no ciekawie wyszło :) poeksperymentuj z pokolorowaniem elementów w biel pod klatkę (na próbę może koła Dipem opylić?) :decayed:

Koła raczej koloru nie zmienią, podoba mi się ten "individual" grafit, poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Na razie czekam na jedną paczkę z Irlandii, białe na pewno będą dekle zaworowe, oprócz tego cały czas kombinuje jak zabudować te boczki z tyłu żeby to wyglądało jakoś sensownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Walnij płytę z carbonu i ordynarnie pospinaj do budy nitami ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie wyszło :) poeksperymentuj z pokolorowaniem elementów w biel pod klatkę (na próbę może koła Dipem opylić?) :decayed:

Koła raczej koloru nie zmienią, podoba mi się ten "individual" grafit, poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Na razie czekam na jedną paczkę z Irlandii, białe na pewno będą dekle zaworowe, oprócz tego cały czas kombinuje jak zabudować te boczki z tyłu żeby to wyglądało jakoś sensownie...

Daj znac na wiosne jak bedziesz felgo zmienial:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie wyszło :) poeksperymentuj z pokolorowaniem elementów w biel pod klatkę (na próbę może koła Dipem opylić?) :decayed:

Koła raczej koloru nie zmienią, podoba mi się ten "individual" grafit, poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Na razie czekam na jedną paczkę z Irlandii, białe na pewno będą dekle zaworowe, oprócz tego cały czas kombinuje jak zabudować te boczki z tyłu żeby to wyglądało jakoś sensownie...

Daj znac na wiosne jak bedziesz felgo zmienial:wink:

Jak nic się nie zmieni i felgi będą do sprzedania to jesteś pierwszy na liście :wink:

Carbon widziałem właśnie u SIDa w skorupie i jakoś "d*py mi nie urwało", pomijam już koszt takiego kawałka carbonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek jak z temat przegladu ? Gasnica nie powinna byc czerwona ? Slyszysz jakies trzaski zgrzyty itp ? Klatke przezyje ale wywalenie klimy to bylo jak strzal w kolano :P

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby zrobic tak jak na foto (niekoniecznie carbon, może jakis laminat) plus z oryginalnego boczka odciąć górę do wysokości listwy dekoracyjnej i wmkntować w to. jeśli pałąk zapiera się o ten właśnie element to wyciąć z niego też kawałek, wstawić kawałek plasti rurki odpowiedniej średnicy tak żeby otulała pałąk wszystko ze sobą wyrównać żywicą itp i pomalować strukturą :wink: a dolną płaską płytę w połysk tak jak dekory

troche skomplikowane ale chyba wiadomo o co mi chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek jak z temat przegladu ? Gasnica nie powinna byc czerwona ? Slyszysz jakies trzaski zgrzyty itp ? Klatke przezyje ale wywalenie klimy to bylo jak strzal w kolano :P

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

eSa od dwóch lat stacji diagnostycznej nie widziała i pewnie już nie zobaczy:decayed: Gaśnica powinna być czerwona :wink: Nic nie słyszę, żadnych zgrzytów, stuków, wszystko jest poskręcane, nie ma nic prawa się odzywać, klima w tym aucie nie jest mi potrzebna :wink:

a jakby zrobic tak jak na foto (niekoniecznie carbon, może jakis laminat) plus z oryginalnego boczka odciąć górę do wysokości listwy dekoracyjnej i wmkntować w to. jeśli pałąk zapiera się o ten właśnie element to wyciąć z niego też kawałek, wstawić kawałek plasti rurki odpowiedniej średnicy tak żeby otulała pałąk wszystko ze sobą wyrównać żywicą itp i pomalować strukturą :wink: a dolną płaską płytę w połysk tak jak dekory

troche skomplikowane ale chyba wiadomo o co mi chodzi :decayed:

Wiadomo, ale szczerze, nie chce mi się tak rzeźbić, takim "artystą" to ja nie jestem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy klimę wyrzuciłeś? Bo coś mi chyba umknęło :>.

Przy przygodach z silnikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat śledzę już od dłuższegoc zasu.. Autko w hooy kox :)

poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Ale wybiegasz w przyszłość haha Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu?

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Temat śledzę już od dłuższegoc zzasu.. Autko w hooy kox :)

poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Ale wybiegasz w przyszłość haha :)

Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat śledzę już od dłuższegoc zasu.. Autko w hooy kox :)
poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Ale wybiegasz w przyszłość haha Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu?

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Temat śledzę już od dłuższegoc zzasu.. Autko w hooy kox :)

poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg :wink:

Ale wybiegasz w przyszłość haha :)

Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu?

Nie wiem jeszcze, chciałbyś coś w 19" i najlepiej 4x9,5J :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiego koła trzeba z 360mm, wszystko mniejsze zginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual świąteczny :-)

Wpadły canardsy na zderzak...

fvYc29P.jpg

j9VWZsf.jpg

iOh0X3q.jpg

Pokrywy zaworów pomalowane proszkowo na biało...

CoguqvB.jpg

5ltENI6.jpg

RwJvgW3.jpg

I jakieś dwie fotki znalezione w necie...

B3E3s6H.jpg

aKCaUNK.jpg

Oprócz tego jakiś czas temu wpadły zawory DV z RS4 B5i nowy zawór N75 oraz został uzupełniony został olej w skrzyni. Co do boczków tył dogadany już jest tapicer który ma to ładnie zabudować, na wiosnę będzie działał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za mało hardcorowy na te ostatnie mody, ale nie podobają mi się te brzydkie czarne wystające trójkąty :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych canardsów przydał by się jakiś dyfuzor z tyłu i może spojlerek na klape :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Y" az sie prosi żeby ja na biało psiknąć :wink:

i felgi:whistling:

i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...