Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

co on z 60 ki startowol :gwizdanie:

tak :rolleyes:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:42_________________________________________________

GTO powiedział że jak auto zdrowe to przy zrobionym wydechu i FMICu może zrobić z 340km.

można ale to już max granica i mało kto na tyle koxuje bo wtedy awaryjność bardzo rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się że program czyli te 480NM to powoli max... Dużo na pewno też zależy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ilu Nm klęka seryjne sprzęgło?

przy seri klęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, nacieszyłem się programem jakieś 3 minuty...

Przy logach jedno turbo skończyło swój żywot, puściło olej w wydech... Przy 140 km/h zobaczyłem w lusterku białą chmurę dymu za autem... W czwartek jadę po auto z lawetą i prosto na warsztat...

Jestem strasznie zniesmaczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

czyzby zycie zmuszało do większych turbin :naughty:

Nie mam parcia na większe moce, to co było po programie zadowala mnie w 100% :) Poza tym nie mam na zbyciu 10tyś :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujnia... człowiek się cieszy że soft i że 300+ hp, a tu taka niespodzianka :confused4::thumbdown:

a strojenie jak wyszło? bo rozumiem że to logowanie już po sofcie było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami ale pociągnie po kieszeni niestety :kwasny: Może nie 10 tysi ale ...

Zmiana turbo na K04 z całym osprzętem to mnie więcej taki koszt...

W przyszłą środę prawdopodobnie zaczniemy wyciągać silnik, oprócz turbiny na pewno kilka części i tak trzeba będzie wymienić skoro silnik mamy na ziemi... Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, nacieszyłem się programem jakieś 3 minuty...

Przy logach jedno turbo skończyło swój żywot, puściło olej w wydech... Przy 140 km/h zobaczyłem w lusterku białą chmurę dymu za autem... W czwartek jadę po auto z lawetą i prosto na warsztat...

Jestem strasznie zniesmaczony...

:wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba najgorsze co sie moze ku.... trafic jedzie sie do domu z bananem na ryju a tu jeb.i malo tego zbedny wydatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami ale pociągnie po kieszeni niestety :kwasny: Może nie 10 tysi ale ...

Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...

niech ci od razu hybrydy zrobią. i tak bedziesz płacił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem tą smutną opowieść...

Bardzo smutna niestety...

ujnia... człowiek się cieszy że soft i że 300+ hp, a tu taka niespodzianka :confused4::thumbdown:

a strojenie jak wyszło? bo rozumiem że to logowanie już po sofcie było :mysli:

Po sofcie, jak logi wyszły by tak jak powinny to wtedy zapięło by się dynomet i jechało by się na pomiar... Auto jechało bardzo fajnie, turbina wysrała się przy 1,17 bara... Jutro GTO ma wgrać serię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanszym kosztem robia 400+ chociazby ostania esa w sportmile 413ps 527nm.mody skromne fmic.k04 z rs4,wtryski z rsa i pompa wydech seria tylko katy wywalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami ale pociągnie po kieszeni niestety :kwasny: Może nie 10 tysi ale ...

Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...

niech ci od razu hybrydy zrobią. i tak bedziesz płacił

Hybrydy szczerze mi się nie widzą, jutro Bolo zostawia u GTO swoje hybrydy które ma na sprzedaż w czwartek mam je sobie zobaczyć... [br]Dopisany: 20-12-2011, 22:41:24_________________________________________________

tanszym kosztem robia 400+ chociazby ostania esa w sportmile 413ps 527nm.mody skromne fmic.k04 z rs4,wtryski z rsa i pompa wydech seria tylko katy wywalone

Uważam jak już robić to raz rozebrać pół auta, powsadzać wszystkie graty i jechać na strojenie... Jak się robi mody na oszczędność to zawsze coś jest nie tak...

Do tego co dodałeś trzeba dodać sprzęgło, heble...

Tak jak mówiłem, nie potrzebuje takich mocy, to co było po programie ( wydaje mi się że te 310KM na które miałem cichą nadzieje były ) w zupełności mi wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...