Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, mam pianownicę Karchera, ale to jest jakaś straszna popierdółka.. :thumbdown:

Nie wiem czy to można nazwać pianownicą.. :disgust:

Jaką kupić -zamiast tej Karcherowskiej ? (tak, żeby pasowała do Karchera)

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 11:35_________________________________________________Autobrite ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autobrite jest konkretna. Ja kupiłem do Karchera 5.55 na allegro od Wera Serwis. Pianuje dobrze, choć fachowcy mówią, że to jeszcze nie jest to - ja jestem zadowolony. Sekretem i tak jest ile wlejesz piany :) do powstania śmietany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valetpro Orange Pre Wash + ValetPro PH Neutral Snow Foam + Chemical Guys Maxi Suds II , 1,5cm w 1litrowej butelce do pianownicy. Do tego ciepla woda i dobre wymieszanie, daje cos takiego:

6c8f46a8afc9e9b7.jpg

8b61f16f66c3c4cf.jpg

d05d70c84e421f5e.jpg

c879f92f9231dafe.jpg

d9c7293a9f36ab88.jpg

167faa677908dc92.jpg

7cc908aa00988624.jpg

1bfffc8b76f8527f.jpg

20967cb2b0c4707d.jpg

7800757012c4639e.jpg

Piana do golenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tymi czasami to teoretyczne założenie, powierzchnia lakieru namoim aucie to tak jak 3 x Tico, auto ma 10 lat, lakier niby w dobrym stanie ale założę się, że nigdy nie było dopieszczone, jak mi zejdzie o połowę to wszystko to będę happy, co do Dodo to i tak mam mały pojemniczek na jedna aplikację więc następny może będzie inny wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tymi czasami to teoretyczne założenie, powierzchnia lakieru namoim aucie to tak jak 3 x Tico, auto ma 10 lat, lakier niby w dobrym stanie ale założę się, że nigdy nie było dopieszczone, jak mi zejdzie o połowę to wszystko to będę happy, co do Dodo to i tak mam mały pojemniczek na jedna aplikację więc następny może będzie inny wosk

Vario jeśli masz Pickupa, to spokojnie zmieścisz się z glinką w godzince, ja Hiluxa robię w 20 minut ale to mniejszy pickup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9626584,43_zdjecia_lasek_myjacych_samochody_na_Dzien_Mycia.html[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:26_________________________________________________do zwilżania pod glinkę mogę rozrobić Gold Class'a do atomizera ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9626584,43_zdjecia_lasek_myjacych_samochody_na_Dzien_Mycia.html[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:26_________________________________________________do zwilżania pod glinkę mogę rozrobić Gold Class'a do atomizera ?

kilka kropli obojętnie jakiego szamponu do samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dostanę takie wiaderko z seperatorem na dnie? szukam już jakiś czas i nie mogę znaleźć, widziałem takie gdzieś na stronce z detalingiem, ale nie mogę go znaleźć nigdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dostanę takie wiaderko z seperatorem na dnie? szukam już jakiś czas i nie mogę znaleźć, widziałem takie gdzieś na stronce z detalingiem, ale nie mogę go znaleźć nigdzie :kwasny:

http://www.mrcleaner.pl/?podkat=&do_search=true&search_query=grit+guard

ok, dzieki wielkie kolego, cena nie jest tragiczna, muszę się rozglądnać po sklepach, moze uda się wyrwać jakiś zamiennik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak ja mam wiadra z Obi za 6 zł :) Jak ktoś chce mieć grit guarda to niech lepiej zainwestuje w sam krążek i dopasuje sobie wiadro.

w weekend zaopatrze sie w wiaderka, , potem pomyślimy o Grit Guardzie :wink4:, on ma 26,3cm, średnicy i takiego wiaderka bede szukał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak ja mam wiadra z Obi za 6 zł :) Jak ktoś chce mieć grit guarda to niech lepiej zainwestuje w sam krążek i dopasuje sobie wiadro.

w weekend zaopatrze sie w wiaderka, , potem pomyślimy o Grit Guardzie :wink4:, on ma 26,3cm, średnicy i takiego wiaderka bede szukał :good:

kup sobie samego Grit Guarda...a w kazdym sklepie gdzie masz wiaderka curvera (ja kupowalem w tesco) ...wiaderko 16 litrowe ...idealnie pasuje do GG.. jakby szyte na miare :) GG wchdozi do samego dna...a na boki nawet nie drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak ja mam wiadra z Obi za 6 zł :) Jak ktoś chce mieć grit guarda to niech lepiej zainwestuje w sam krążek i dopasuje sobie wiadro.

w weekend zaopatrze sie w wiaderka, , potem pomyślimy o Grit Guardzie :wink4:, on ma 26,3cm, średnicy i takiego wiaderka bede szukał :good:

kup sobie samego Grit Guarda...a w kazdym sklepie gdzie masz wiaderka curvera (ja kupowalem w tesco) ...wiaderko 16 litrowe ...idealnie pasuje do GG.. jakby szyte na miare :) GG wchdozi do samego dna...a na boki nawet nie drgnie

no i taki właśnie mam zamiar :good:, w weekend odwiedzę tesco :decayed:

Panowie a który wosk bedzie lepszy, myślę o NXT Tech Wax 2.0? dobry bedzie? czy polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie samego Grit Guarda...a w kazdym sklepie gdzie masz wiaderka curvera (ja kupowalem w tesco) ...wiaderko 16 litrowe ...idealnie pasuje do GG.. jakby szyte na miare :) GG wchdozi do samego dna...a na boki nawet nie drgnie

Dokładnie - wiadra z logo to w ogóle jakaś porażka cenowa. Zwykłe wiadro z marketu tylko z płaskim dnem z niezaokrąglonymi brzegami + grit guard i to wystarczy w zupełności.

Panowie a który wosk bedzie lepszy, myślę o NXT Tech Wax 2.0? dobry bedzie? czy polecacie coś innego?

Zawsze możesz wypróbować nowe woski Ultimate - Malik już używał więc może się wypowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz skrobnij jeszcze jakieś pianownice do Karchera, wybiorę coś sobie zaraz i kupię pianę.. [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 10:32_________________________________________________Do Karchera 7.91 md - nie wiem czy złączki są inne niż w innych karcherach.. Chyba nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Karcher 7.91 md

- wcześniej miałem dużo mniejszego i prawdę mówiąc, był/jest średni.. Taka sikawka.. Ten zasuwa jak złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...