Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu :grin: ,tylko ten zapach nie powala :thumbdown:

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 526,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu :grin: ,tylko ten zapach nie powala :thumbdown:

Wszystkie środki tego typu tak pachną :wink:

Opublikowano

Felgi czyściłem 6 godzin temu , a jak wychodzę do samochodu to jeszcze ten zapach unosi się w powietrzu . Moja żona mówi że śmierdzi jak by coś zdechło pod samochodem :grin:.

Opublikowano

Tenzi Prix mniej śmierdzi ale jest ciut mniej skuteczny, jest jeszcze Iron off z Shiny Garage ale nie wiem czy śmierdzi

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Vario poszedł pw do ciebie

Opublikowano

zwrotnie też :)

Opublikowano

Pany sorki ale nie chce mi się przekopywać tematu bo za pewne to już było:wink:

Potrzebuje jakiegoś specyfiku to polerowania felg(mechanicznego lub ręcznego). Mam białe felgi które od strony piasty trochę zżółkły:kwasny:

Myśle że spolerowanie by pomogło + potem na to jakiś mocny wosk.

Felgi malowane proszkowo:wink: Polećcie jakieś specyfiki:hi:

Opublikowano

Ja bym najpierw spryskał je IronX-em i zapewne ten żółty nalot w większości by zszedł a później np. Ultimate compand no i wosk

Opublikowano

A wosk jaki? Preparat do polerki co podałeśo bardzo mocny jest? Bo chyba do proszku musi być coś mocniejszego:whistling:

Opublikowano

Po co wosk? Kup Wheel Guard od Chemical Guys. IronX i tar&glue remover może być Prickbort albo Nielsen. Polerka powinna być zbędna, UC to na 100% nie jest trafiony do tej roboty

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Czyli co najpierw IronX i potem mikrofibrą nanieść tego Wheel Guarda? Kompletnie zielony w tym jestem:kwasny:

Opublikowano

Myjesz felgi np. Tenzi En-jee, suszysz felgi, pryskasz felgi IronX albo Tenzi Prix, czekasz kilka minut, spłukujesz felgi pod ciśnieniem. Suszysz, aplikatorem nakładasz Wheel Guarda cieńką wsrstwę, jak podeschnie to polerujesz fibrą jak wosk

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
Myjesz felgi np. Tenzi En-jee, suszysz felgi, pryskasz felgi IronX albo Tenzi Prix, czekasz kilka minut, spłukujesz felgi pod ciśnieniem. Suszysz, aplikatorem nakładasz Wheel Guarda cieńką wsrstwę, jak podeschnie to polerujesz fibrą jak wosk

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Dzięki wielkie vario:good:

Opublikowano

Spox

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

IronXa zawsze jeszcze wypędzelkuję trochę i zostawię jeszcze na moment, potem spłukuję :wink:

Opublikowano

Nielsen NON ACID aluminium cleaner jest dużo tańszy od IronX a u mnie spokojnie zmywa ten żółty nalot :wink:

Opublikowano
Nielsen NON ACID aluminium cleaner jest dużo tańszy od IronX a u mnie spokojnie zmywa ten żółty nalot :wink:

a równie dobrze radzi sobie z innymi zanieczyszczeniami??? np. smoła, asfalt??? bo cena jest faktycznie dużo mniejsza niż IronX czy innymi środkami w stylu tar ang glue Nielsena czy ValetPro... jak ze skutecznością???

do silnych zabrudzeń mam VP Blue Gel wheel cleaner ale wiadomo, że nie potrzeba tego stosować przy każdym myciu auta....

Opublikowano

Do smoły jest Nielsen tar&glue ale odobiście uważam, że Prickbort jest lepszy od Nielsena

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Chce kupic pianownice Glorie reczna. Jaka piane aktywna polecacie do zeby mocno czyscila.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.