Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wczoraj montowałem diody u Kolegi Kamaz1980 a dzisiaj kupiłem zegareczek u GM :dance2:

Jakieś znajome to A4 :P

http://img27.imageshack.us/img27/7513/okmu.jpg

Czyżby "Matrix" ???

Opublikowano

Matrix ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Ładna B6 w sedanie, z ramkami klubowymi R..-14AT widziana "nad brzegiem ruczaju":decayed:

Opublikowano

slimaczek89rz widziany pod centrum w Słocinie koło 18:20 hehe:decayed:

Opublikowano

Którym jechałes? czerwonym czy granatowym sedanem?:decayed:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Które jest Twoje? czerwony sedam czy granatowy avant bo tym i tym chyba jeździsz:eusathink:

Opublikowano

mój jest avant z czarnymi szybami bo drugi avant o podobnym kolorze jest ojca a czerwony sedan brata hehe:decayed: ja nie jechałem tylko przechodziłem akurat.... mój stał po sąsiedzku pod domem:wink:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

jeżdżę swoim ale jak trzeba to też i inna A4:decayed::wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

a może mówi Ci coś zespół muzyczny Accord?? :wink::decayed:

Opublikowano

Wiem, słyszałem. Może kiedyś skorzystam:) no to ładnie macie tych a4:)

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

To jak by co to dla klubowiczów zniżka hehe....:wink: Parę jest A4 jednego brata nie dało mi się namówić na Audi-ka i kupił Scenica:facepalm: ale powoli żałuje :decayed:

Opublikowano

Witam panowie mam takie pytanie czy ma ktoś wykaz żarówek led do B7 jakie kupić do wymiany we wnetrzu, tablicy rej, postojówek, dziennych mijania ?

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

albo najlepiej w zestawie jakby były:wink:

Opublikowano

właśnie szukałem ale nie chce całych płytek a jeśli chodzi o żarówki to każdy pisze co innego, kiedys widziałem taki zestaw ktoś to pisał na forum a teraz tego nie :facepalm:moge znaleźć

Opublikowano

Tomekhxc - widziany dzisiaj ok. 11,30 na trasie w kierunku Głogowa :hi:

Opublikowano

e7e4ete4.jpg

Widziane jak wyjezdzalo z ul pelczara:)

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

Sorry że z tablicą ale leciałem na bieszczady i nie miałem jak poprawic:hi:

Opublikowano
Tomekhxc - widziany dzisiaj ok. 11,30 na trasie w kierunku Głogowa :hi:

a no wracalem z rzesz do domu ale jakos cie nie zauwazylem:kwasny:

Opublikowano

Dzis po 12:00 koło skręty na Tesco A4 Avant RSA z ramkami mnie widział bo słyszałem klakson ale było już za późno odmachać :-)

Opublikowano
Dzis po 12:00 koło skręty na Tesco A4 Avant RSA z ramkami mnie widział bo słyszałem klakson ale było już za późno odmachać :-)

Dobrze słyszałeś...:) Pozdr

Opublikowano

medium_rze widziany dzisiaj około 12 na ul.Jagiellońskiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.