Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj ok 21 widziany avant B8 z ramkami klubowymi, zjeżdżał z Witosa w os. Kmity (Malczewskiego) :wink:

Opublikowano

Przed chwilą w Siedliskach A4 B6 czarna w sedanie; ramki klubowe i numery RZ

Opublikowano

Przed chwilą w Siedliskach A4 B6 czarna w sedanie; ramki klubowe i numery RZ

No to ja byłem (też tam jestem często), zauważyłem Cię i nawet wiedziałem ze to Ty :wink: Pozdro

Skoro piszę już w tym wątku to przypomniało mi się: w sobotę 16 sierpnia po 12 na podkarpackiej wyprzedziłem B5 sedan RJA z ramkami kolor ciemny. :decayed:

W środę pod leclercem Srebrny Avant B6 RZE z ramkami :D

:hi:

Opublikowano

widziany dzisiaj w Rzeszowie na ulicy rejtana o koło godziny 13 a 14 , stał na parkingu przy Media Markt :D

201408251_earsnhr.jpg

przyznać się czyje to bo naprawdę pięknie stroiło się autko :D

Pozdro...............:hi:

Opublikowano

Ok. 17 na wylocie z Jarosławia chyba avant harego ale na 100% nie jestem pewny, bo nie zdążyłem zczytać tablic.

Edytowane przez rs dziadek

Opublikowano

Ok. 17 na wylocie z Jarosławia chyba avant harego ale na 100% nie jestem pewny, bo nie zdążyłem zczytać tablic.

gdzieś koło 17 wjeźdzałem do Jarosławia z Rzeszowa , a że nie zdążyłeś zczytać tablic to fakt że akurat pędziłem jak szalony :D

Opublikowano

Dzisiaj na Podkarpackiej, czarna B7 Avant ;)

Opublikowano

Przed chwilą w Siedliskach A4 B6 czarna w sedanie; ramki klubowe i numery RZ

No to ja byłem (też tam jestem często), zauważyłem Cię i nawet wiedziałem ze to Ty :wink: Pozdro

Skoro piszę już w tym wątku to przypomniało mi się: w sobotę 16 sierpnia po 12 na podkarpackiej wyprzedziłem B5 sedan RJA z ramkami kolor ciemny. :decayed:

W środę pod leclercem Srebrny Avant B6 RZE z ramkami :D

:hi:

a widziałem, pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj w południe pod marketem SPAR na ul. Twardowskiego widziana czarna B5 sedan z ramkami klubowymi :hi:

Opublikowano

Dzisiaj u mnie pod domem Kamaz :D

Opublikowano

Jaro jeszcze raz dzięki za pomoc Podziękuj tez Pięknemu :)

Opublikowano

Około 14 B6 avant czerrrrowna na Zabajce, a około 17 JAREK na górnym parkingu galerii Rzeszów :-P

Opublikowano

celowo zaparkowałem koło Klubowicza :D pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Dzisiaj w południe na wlocie do Rzeszowa od strony Lublina widziany Krzysiek PILOT w swoim czerwonym Avancie- nawet mnie nie zauważył tak był zapatrzony na fury po AutoRudem ;)

Opublikowano

Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:28

Około 14 B6 avant czerrrrowna na Zabajce, a około 17 JAREK na górnym parkingu galerii Rzeszów :-P

Napisano wczoraj, 21:16

Dzisiaj w południe na wlocie do Rzeszowa od strony Lublina widziany Krzysiek PILOT w swoim czerwonym Avancie- nawet mnie nie zauważył tak był zapatrzony na fury po AutoRudem ;)

Tak tak ładne te nowe Audiczki, a w LKJ "Zabajka" 358 z dzieciakami jeździłem na koniki no i miejsce zglądałem na AUDI Meet' 11-12 październik 2014

Pozdrawiam.

Opublikowano

Welcome sto lat cię nie widziałem Krzysiu nie ładnie tak nie zagladac na spoty ja juz nie mam B6 ale czasem zagladam prawda koledzy ...

Edytowane przez Plugibugi

Opublikowano

Welcome sto lat cię nie widziałem Krzysiu nie ładnie tak nie zagladac na spoty ja juz nie mam B6 ale czasem zagladam prawda koledzy ...

A czsu brak - dzieciaki. To teraz Mewrcem się wozisz??

Opublikowano

Jak to furka z avatara to wyglada mi to na BMW 5er E60

Opublikowano

Tak jest - Plugibugi zagląda na spoty :wink: I tak jak Maciek pisze to jest BMW 5 E60 :)

Opublikowano

Dzisiaj przed 8:00 Kamaz na Cieplińskiego, Pozdrówki ! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.