RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

wrclaguna

w tamtym tygodniu w jaśle widzana zielona b6 avant na RJS 6ER2 a zaraz potem w Przysiekach, kto to?

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe?

Dziś rano Krasne delikatesy czarny avant B8 na klubowych tablicach. Pozdrowienia kolega chyba nie zauważył :)

Pozdrawiam, wtedy jeszcze była bez ramek teraz już są :) Pewnie to ja bo jeżdżę codziennie do Stalowej Woli do pracy czasem przez Nisko właśnie od Strony JL.

:hi::)

Pozdrawiam B7 sedan 08-04-2015 około 14:15 na stacji BP powstańców warszawy RZ 5788K :)

widzę, że nie tylko ja tankuję wołgę na BP :P

obstawiam ze ciemny :D aczkolwiek wyjezdzalem zza zakretu i slonce swiecilo :)