Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !


DJDAR3K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedstawiam wam moja audinke A4 B5 z silniczkiem 1,6 rocznik 1995

na poczatku pokaze jak wygladala na poczatku w dalszej czesci tematu jest opis modow jakie w niej dokonalem i oczywiscie foteczki jak wyglada teraz, zapraszam do ogladania i oceniania ;)

tutaj fotki zaraz jak przyjechalem nia z niemiec:

DSC00012.jpg

DSC00013.jpg

DSC00014.jpg

DSC00015.jpg

DSC00017.jpg

DSC00018.jpg

DSC00019.jpg

DSC00021.jpg

DSC00023.jpg

DSC00024.jpg

DSC00025.jpg

DSC00029.jpg

a teraz foteczki po moich modach czyli:

-felgi 16" opona 205/55 R16,

-pomalowane zaciski na kolor zolty-chcialem cos innego niz oklepany czerwony,

-obnizenie -35mm przod -30mm tyl,

-koncowka tlumika, ale bede ja zmienial bo mi sie juz nie podoba..

-listwy chromowane wokolo szyb cos jak w A6 ;-)

-przerobiony grill w chrom + dolna kratka (tylko braklo mi jeszcze dwoch paskow na rant, ale juz pracuje nad tym ;-))

-ramki rejestracji chromowane,

-kierunkowskazy CLEAR w blotniku,

-radio Pioneer DEH4800MP + wzmacniacz Blaupunkt GTA470 + subwoofer wlasnej roboty i glosnik JBLCS1200 ;-) - w srodku jest bosko :D

to chyba tyle.... w planach chcialbym zmienic jeszcze lampy z przodu i z tylu i jakies progi by sie przydaly...

i o to fotki z modowanej Audinki ;-))

DSC00006.jpg

IMG_0062.jpg

IMG_0098.jpg

IMG_0103.jpg

IMG_0106.jpg

IMG_0114.jpg

IMG_0119.jpg

IMG_0121.jpg

IMG_0133.jpg

IMG_0143.jpg

IMG_0152.jpg

IMG_0158.jpg

IMG_0168.jpg

IMG_0172.jpg

IMG_0175.jpg

IMG_0178.jpg

IMG_0241.jpg

IMG_0242.jpg

IMG_0243.jpg

IMG_0253.jpg

IMG_0261.jpg

IMG_0266.jpg

IMG_0273.jpg

IMG_0290.jpg

IMG_0292.jpg

IMG_0297.jpg

IMG_0298.jpg

IMG_0307.jpg

IMG_0312.jpg

IMG_0319.jpg

IMG_0324.jpg

IMG_0325.jpg

IMG_0326.jpg

Prosze o opinie, troszke duzo fotek ale chcialem pokazac wszystko ;-)

w srodku troche brudna takze z gory przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie.. :> Boli mnie tylko bardzo marne wyposazenie. Ale jak Tobie odpowiada to najwazniejsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, no może poza chromem z przodu - jakoś nie widzi mi się na A4. Bardziej podchodzi mi siatka Kamei, ale to jak wiadomo kwestia gustu (a o gustach się nie dyskutuje).

Kolejny krok to proponowałbym kierę os S-line, wtedy środek podąży za zmianami zewnętrznymi.

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja imponująca furka jak każda :a4fan: jest fajna ale wyposarzenie marne nie miałeś wyboru czy co? Zmiany jak najbardziej na plus tylko jeszcze lampki przód no i może tył wymienisz i bedzie :th: a i może te felgi na jakieś troche fajniejsze bo te są super na zime :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zmiany i fotki tez jedyne co mnie niepasuje to obramowki chromowane tablic , wszyscy sie na nie uparli :kwasny:

pozatym wszysto wpozadku :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor,chyba standart to przednie lapmy zespolone. Gril pasuje po II lifcie. Felgi ładne a 17" będą ładniejsze Ogólnie ładna ta twoja :a4fan: JBL - to jest to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo w porządku. nie pasuje mi kolor zacisków, mogłeś dać oklepany czerwony :P albo czarny,

no ramki :bicz2: , felgi OK , wkońcu to 1.6.

tył by pasowało jakoś zabudować ,albo chociaż uporządkować żeby ten wzmacniac tak nie leżał jak d*pa wołowa :tongue4:

PS. wygodnie Ci sie jeździ z tymi breloczkami :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany bardzo, bardzo korzystne :thumbup:

poprawiłeś jej wizerunek o conajmniej 1000% :thumbup:

p.s.

czym dokładnie robiłeś ramki wokół szybek i ramkę w zderzaku (wlot powietrza do chłodnicy)??

wokół szyb przyklejałeś taśmę "chrom"?? jaka szerokość, bo wygląda jak orginał :thumbup:

na zdjęciach wyszło rewelacyjnie, a jak to wyglada na żywo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wow niezle widze opinie, jednym sie podoba innym nie ale to chyba normalne :P

ykk, Pelex - co do tego marnego wyposazenia to co wy byscie jeszcze chcieli ? skore ? klime ? elektryczne szyby ? fotele kubelkowe ? moze podgrzewane jeszcze :D? troche wyoruzmialosci.. mialem kupic VW Polo a jak zobaczylem ze taniej kupie A4- a to juz duzo ladniejsze i fajniejsze byla zadbana co bylo widac odrazu wsiadlem i juz zostalem w niej :D a poza tym jak mozna jechac do niemiec i wybierac w tej samej marce wyposazenie? - tak to mozna ale w salonie ;-) poza tym bylo przypadkiem ze kupilem A4, elektryczne szyby i tak sobie zaloze ;-) bez klimy przezyje..

themOn-o ktorej i gdzie mamy spoty A4 w krakowie ?

Keżor-z kolorem zaciskow moze mnie jeszcze najdzie ochota zeby zmienic na czerwone, ale narazie jezdze z takimi,

tyl jest zablkowany ze nic mi nie goni ;-) poprstu wzmak i subwoofer na zdjeciach tylko pozowal :D w czasie jazdy nie lezy to jak "d*pa wolowa" :D

z bryloczkami jezdzi mi sie wygodnie :D

wojtas-audi, nuti - felgi az takie male nie sa nie przesadzajmy, oczko wyzsze i juz lepiej, wiadomo ze ladnie by wygladaly 17" a mozna by nawet probowac 18" tylko ze ma byc ekonomicznie bo to tylko 1,6 a nie 2,8Bi Turbo ;-)

Szuder-ramki u gory wokol szyb robilem listwa chromowana na rant i weszla idealnie, dolne natomiast listwa chromowana 9mm, wloty przy znaczku audi zakupilem juz dokladnie dociete, natomiast dolne zrobilem sam tez listwa na rant,

na zywo tez tak wyglada, moze troche z tylu jak sie laczy gora z dolem mozna by sie dopatrzyc, ale kto nie wie ten sie nie kapnie, wazna jest precyzja przy naklejaniu tego, efekt jak widac ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJDAR3K bez przesady.. Trudniej jest znalezc A4 bez elektryki z przodu niz z nia.. :przebiegly: Bardzo malo jest takich modeli.. :rolleyes: Mowisz o klimie.. W A4 jest bardzo przydatna. Bo buda A4 jest tak skonstruowana ze w sloneczny dzien bardzo szybko sie nagrzewa. Pewnie powiesz ze mozesz sobie uchylic szyby.. Ale to nie to samo.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianach fajnie wyglada zawias, fele, chromy wokólo szyb, zólte zaciski do granatowego tez fajnie wygladaja :th: rula z tylu nie ma tragedii ;)

nie moje klimaty zdecydowanie - chromowane ramki :thumbdown:, chromowany grill :thumbdown:

ramki zamienil bym na nasze klubowe :a4fan: a gril od S4 lub RS4 fajnie wygladaja :th:

jak zamierzales kupic VW Polo a za taka sama cene albo taniej masz wygodniejsze i fajniejsze A4 to rozumiem, ze nie patrzyles na elektryke i klime, które sa prawie podstawowym wyposazeniem kazdej A4 ;)

milej jazdy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...