Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: w ten piękny jesienny poranek

Tomek czy w swojej ELSIE masz schematy elektryczne i instrukcje napraw po polsku :?:

Ja schematów po polsku nie mam a instrukcje napraw są szczątkowe, wszystko jest po niemiecku i angielsku :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 09:26_________________________________________________

Wybacz Wiesiek ale mi dziś zeszło dobre 1,5h w ASO i nie zdążyłem podjechać ale mam Cię na uwadze :wink4:

jakiż to powód tej wizyty ? czyzby wycena zderzaka ? :gwizdanie:

Zobaczysz w swoim czasie :gwizdanie:

hmm zderzak S4, s-line ? b8 nowe z salonu :naughty: ? a może gumowe wycieraczki na zima :decayed:

Tyś je ciekawski :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 09:27_________________________________________________

:hi: w ten piękny jesienny poranek

Tomek czy w swojej ELSIE masz schematy elektryczne i instrukcje napraw po polsku :?:

Ja schematów po polsku nie mam a instrukcje napraw są szczątkowe, wszystko jest po niemiecku i angielsku :mysli:

Już sprawdzam ;)

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

jestem juz w domu :>

Wiesiek mozesz wpadac po klucz jak ci dzisiaj pasuje :wink4:

Robert mam do ciebie bardzo, bardzo ale to bardzo ladna niespodzianke, wiecej wieczorem :gwizdanie:

tylko pytanie czy 18 czy 17... 18 kox ale czy na nasze drogi?

a ja sie zastanawiam nad 19" :decayed:

jakby co to moje felgi beda na sprzedaz :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, wszystko mam po polsku. Bynajmniej to co teraz widzę...

Opublikowano

:hi: z rana

jestem juz w domu :>

Wiesiek mozesz wpadac po klucz jak ci dzisiaj pasuje :wink4:

Robert mam do ciebie bardzo, bardzo ale to bardzo ladna niespodzianke, wiecej wieczorem :gwizdanie:

tylko pytanie czy 18 czy 17... 18 kox ale czy na nasze drogi?

a ja sie zastanawiam nad 19" :decayed:

jakby co to moje felgi beda na sprzedaz :gwizdanie:

hahaha no w koncu zes wrocil :wink4::hi:

Opublikowano

:hi: z rana przed robota

mialem dzis isc na badania okresowe ale zaspalem, przyjechalem na 10 to juz kolejka na pare godzin a do roboty wypada isc...

Opublikowano

:hi: z rana

Wiesiek mozesz wpadac po klucz jak ci dzisiaj pasuje :wink4:

Dzisiaj nie bo ide na II zmianę moze jutro do południa :?:

Tak, wszystko mam po polsku. Bynajmniej to co teraz widzę...

I schematy elektryczne też i całą instrukcję napraw :?:

to ja chce twoją bazę Audi bo program mam :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 12:08_________________________________________________

:hi: z rana przed robota

mialem dzis isc na badania okresowe ale zaspalem, przyjechalem na 10 to juz kolejka na pare godzin a do roboty wypada isc...

Jak masz badania to nie idzie się do roboty ty zajechańcu ,chłopie masz jedno zdrowie to go szanuj bo Niunia się nie nacieszysz.

Od roboty sa konie i traktory :gwizdanie:

Lece do roboty, może sie odezwę narka

Opublikowano
  • Autor

Andy_Sky, Robert paczuszka z niemiec jest u mnie wiec w sobote zabiore rzeczy na spota. listwy na drzwi sa juz te nowe z plastikowa rynienka :naughty:

Cabriofan filtr rowniez zabiore na spota :wink4:

Opublikowano

mnie niestety nie będzie teraz na spocie... :kwasny:

imprezka rodzinna. :drunk::banan2:

Opublikowano

Dobry dziewczyny :hi:

:hi: z rana

jestem juz w domu :>

Witamy , witamy na polskiej ziemi :hi:

:kox:

_________________________________________________

Robert mam do ciebie bardzo, bardzo ale to bardzo ladna niespodzianke, wiecej wieczorem :gwizdanie:

:slina::mysli:

[br]

_________________________________________________

Tak, wszystko mam po polsku. Bynajmniej to co teraz widzę...

:rolleyes:

Opublikowano

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

Opublikowano

ze mną, bo momy za co :decayed:

:mysli:

przecież wiesz że nie pije :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:29_________________________________________________

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

Teraz kolej na nasze kobity :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

oj szkoda :confused4:

Natalia juz kupila wino bo chciala wypic z dziewczynami :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

oj szkoda :confused4:

Natalia juz kupila wino bo chciala wypic z dziewczynami :gwizdanie:

Marzena będzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

oj szkoda :confused4:

Natalia juz kupila wino bo chciala wypic z dziewczynami :gwizdanie:

Marzena będzie :naughty:

:good:

Opublikowano

Kurde no i ja dam plamę bo też imprezka :drunk: i z kim Robert bydzie pił :drunk::naughty::kox:

oj szkoda :confused4:

Natalia juz kupila wino bo chciala wypic z dziewczynami :gwizdanie:

Marzena będzie :naughty:

:good:

Też coś tam ma chyba nawet kupione :mysli:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:33_________________________________________________widzieli >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164667.0;topicseen :naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz zapowiedzi B9 :mysli:

dobra ja spadam na miasto zalatwic jeszcze pare spraw i pozniej Roberto zdradze ci niespodzianke :gwizdanie:

Opublikowano

dobra ja spadam na miasto zalatwic jeszcze pare spraw i pozniej Roberto zdradze ci niespodzianke :gwizdanie:

:slina: :slina: :slina:

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.