Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:bry:

Robert mnie i mojej raczej na pewno nie będzie :wallbash: ale co tam odbijemy następnym razem. :kox:

Panowie jak ktoś potrzebuje coś z niemcowni to pisać 3 listopada brykam na Hamburg :gwizdanie:

Opublikowano

Mi możesz jaką fajną S5 przywieźć :decayed:

Ok przelej kasę na moje kont a moja ją poprowadzi, a za***rdala jak wściekła :kox:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 16:46_________________________________________________Robert a smarowałeś czymś świece jak wkręcałeś nowe :?:

Opublikowano
  • Autor

Robert zobacz co mam w garazu :naughty:

6755d1ec680516f6med.jpg

Opublikowano

Robert zobacz co mam w garazu :naughty:

6755d1ec680516f6med.jpg

to sie robert ucieszy :)

Opublikowano

Najładniejsze 17stki wyprodukowane dla Audi :good:

niby prosty wzór no i właśnie o to chodzi i przez to dają radę jako tako jak na 17stke :)

może w końcu robert da mi spokój :decayed:

A-rek gdzie dorwałeś ? widzę że są całkiem w dobrym stanie :wink4:

Opublikowano

Wykręcił rakoszanowi na parkplacu. :decayed:

Opublikowano

Wykręcił rakoszanowi na parkplacu. :decayed:

myślicie że tak naprawdę go robert wysłał do roboty do rakoszczaków :decayed:

dzięki robert że moje felgi żeś oszczędził :polew:

Opublikowano
  • Autor
A-rek gdzie dorwałeś ? widzę że są całkiem w dobrym stanie

a jakos tak calkiem przypadkiem poproszono mnie o ich sprzedanie :>

Wykręcił rakoszanowi na parkplacu. :decayed:

ciiiii :gwizdanie:

Opublikowano

Robert zobacz co mam w garazu :naughty:

6755d1ec680516f6med.jpg

:slina:

Arek ile ?

Proszę o info na PW

_________________________________________________

Teraz dopiero wróciłem i ... zobaczyłem .... :slina:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Robert zobacz co mam w garazu :naughty:

6755d1ec680516f6med.jpg

:shocked: haha Arek no to ladnie zyczenia spelniasz :wink4: ,

Robert takiej niespodzianki to zes sie chyba nie spodziewal :naughty:

wygladaja pieknie :good: :good: :good:

Opublikowano

Robert takiej niespodzianki to zes sie chyba nie spodziewal :naughty:

wygladaja pieknie :good: :good: :good:

Nooo ... zaskoczył mnie Arek :good:

_________________________________________________

Robert a smarowałeś czymś świece jak wkręcałeś nowe :?:

Żadnego smaru nie dawałem , jedni twierdzą że stosuje się smar ( np. BERU GKF inni stosują smar miedziany co jest wielkim błędem - aluminium i miedź wchodzą w reakcję chemiczną tzw. korozję kontaktową tworząc potencjał rzędu 2.03 V , uszkodzeniu ulega warstwa gwintu w głowicy aluminiowej ) w instrukcji VW/AUDI pisze żeby nie smarować , sprawdź w ELSIE co tam piszą , przypuszczam że nie będzie wspomniane o żadnym smarze :wink4:

Opublikowano

Pierwsze słyszę żeby świece na smarze dawać :blink: lepiej na farbie żeby się nie odkręciły :polew:

Opublikowano

Pierwsze słyszę żeby świece na smarze dawać :blink: lepiej na farbie żeby się nie odkręciły :polew:

http://www.ersatzteilbox.com/product_info.php/info/p66191_Gluehkerzen-Montagefett-Beru-GKF-01.html :wink4:

Może i jest coś takiego, ale po co to komu....

Opublikowano

Może i jest coś takiego, ale po co to komu....

I don't know :dontknow:

Opublikowano

Może i jest coś takiego, ale po co to komu....

I don't know :dontknow:

pisza ze niby do lepszego demontazu :P i ochrony przed korozja

ale czy to czysty marketing czy dziala to kto to wie :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.