SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

witam szanownych klubowiczow

mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi o to poleczke co jest przed galka do zmiany biegow pod popielniczka bo troche mi sie porysowala bo jest jakas gumowa czy cos takiego i kawalki tego zostaly mi pod paznokciami (wcale nie mam dlugich :) ) no i czy ma ktos jakias dobra rade ??

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

czy mozna to jakos odnowic??

pewnie że tak czytałem że można to gorącą wodą zmyć a potem pomalować na nowo też chcę się za to zabrać,ale jakoś się ociągam :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

:siema: po robocie

Zaraz obiad i idę odśnieżać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

witaj fajna pora na obiad a odśnieżanie pier**l rano będzie 2 razy tyle,właśnie zaczyna się mecz na tv4 :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________

Że niby M&M'sy to były? :chytry::polew:

z niebieskich to tylko ICE-y wpiepszam :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________dobra piwko i meczyk :naughty: spadam :drinks: jeszcze muszę cóś do pieca walnąć co by nie zamarznąć :hi:

:siema: po robocie

Zaraz obiad i idę odśnieżać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Że niby M&M'sy to były? :chytry::polew:

z niebieskich to tylko ICE-y wpiepszam :naughty:

Póki rezultat dają ten sam... to mogą być i ICE'y... chyba, że chodzi o tłumaczenie słowa "ice".... :gwizdanie:

Hammer od tego twojego avatara dostaję oczopląsów :acute: