Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hammer ciekawe co Ty praktykujesz z ta swoją w te mroźne dni

jak co trójkąt z bałwanem

andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić :polew:

:polew: :polew: :polew:

bez urazu, tylko żarty :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spadam na chwile odebrac swoj stroj na jutro :gwizdanie:

idziesz na bal przebierańców :mysli:

:kox: :kox: :kox:

musi ubrać jakiś strój bo inaczej go nie puszczą :naughty:

Opublikowano

musi ubrać jakiś strój bo inaczej go nie puszczą :naughty:

ciekawe za kogo się przebierze :mysli::kox:

Opublikowano

:hi: narka spadam na Rybol :witch:

leć :hi:

Opublikowano

no i pospierd@#$ wszyscy w piz*u :decayed:

Opublikowano

no i pospierd@#$ wszyscy w piz*u :decayed:

no właśnie :mysli:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:25_________________________________________________Ja też zaraz lecę ... do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

bye bye kamaraden :decayed:

:wink4:

Opublikowano
217910-2061339.jpg[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:34_________________________________________________?car=104893&image=1531741[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:41_________________________________________________104893-1973337.jpg
Opublikowano

leca

nara :hi:

Opublikowano

104893-1464577.jpg[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________

leca

nara :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________104893-1531741.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja spadam na chwile odebrac swoj stroj na jutro :gwizdanie:

idziesz na bal przebierańców :mysli:

:kox: :kox: :kox:

yhy :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:09_________________________________________________4065950270_10071515eb.jpg

Opublikowano

można się zakochać w tych brzmieniach :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________A-rek i jak wybierasz się do BT :naughty: ???

Opublikowano
  • Autor
A-rek i jak wybierasz się do BT ???

jak juz wczesniej mowilem :no:

Opublikowano
A-rek i jak wybierasz się do BT ???

jak juz wczesniej mowilem :no:

zastanów się jeszcze :naughty: szkoda jakby ekipa z Rybnika była tam bez swojego wodza :wink4:

Opublikowano

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:19_________________________________________________Kaj idziecie na sylwka :?:

Opublikowano

ja w sprawie tego skraplania dachu w mojej niuni bo ktos tam pytal czy mam szyberdach to odpisuje ze nie mam

Opublikowano

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:19_________________________________________________Kaj idziecie na sylwka :?:

witojcie Wieśku! :hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:20_________________________________________________tak jak tajemniczo się pojawiła tak i tajemniczo przepadła :decayed:

a może rusek przyjechał ??? :gwizdanie:

Opublikowano

ja w sprawie tego skraplania dachu w mojej niuni bo ktos tam pytal czy mam szyberdach to odpisuje ze nie mam

Widocznie masz dużo wilgoci w autku, mało wietrzysz sprzęta i dlatego tak może sie robić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.