Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polejymy im krupnioka to pójdą jak z kopyta strzelił :naughty::decayed:

:good: i zaś zejdą ze spalaniem

jak im zaś wleje rusko gorzołka to na pewno :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja Tobie też zrobiłam poprawkę w poście, ale ją olaleś... a to już było parę postów temu...

Mi :mysli:

Opublikowano

...-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

abo alkohol :gwizdanie: :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:kox: :kox: :kox:

to po adrenalinie :decayed: :decayed: :tongue4:
Opublikowano

Ja Tobie też zrobiłam poprawkę w poście, ale ją olaleś... a to już było parę postów temu...

Mi :mysli:

Owszem, Tobie. :chytry:

Na 712 stronie... :gwizdanie:

Opublikowano

...-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

abo alkohol :gwizdanie: :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:kox: :kox: :kox:

to po adrenalinie :decayed: :decayed: :tongue4:

crank toś je Ty :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:05_________________________________________________dupni red bulla bo polegniesz :tongue4:

Opublikowano

Robercik na serio moja je za słabo i wolno....-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

Byle ni głupota w tej kwestii... Ja tam z trupami mieć do czynienia nie chcę... z takich powodów zwłaszcza...

Wilmooo :no: --tak odpowiedzialnego goscia jak ja to chyba jeszcze nie Znasz...

Opublikowano

...-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

abo alkohol :gwizdanie: :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:kox: :kox: :kox:

to po adrenalinie :decayed: :decayed: :tongue4:

crank toś je Ty :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:05_________________________________________________dupni red bulla bo polegniesz :tongue4:

:polew: :polew: Dokładnie
Opublikowano

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

;( :smutas: :smutas: :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie:

:wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Miałem na myśli taką(2.5) pojemność ,następny klekot będzie większy :kox::rolleyes:

Opublikowano

Wilmooo :no: --tak odpowiedzialnego goscia jak ja to chyba jeszcze nie Znasz...

No dobra, to sprawdzimy :gwizdanie:

http://www.v10.pl/Audi,RS5,wcale,nie,ma,450,KM,Dlaczego,51442.html

normalnie wstyd :thumbdown:

Wilma ciekawe ile Tobie ich zdechło :gwizdanie: jak po0łowa to spalanie może nawet pasować...

Nie wiem... nie sprawdzałam...

Opublikowano

robert rządzimy aaavr.jpg

Opublikowano

Wilma ciekawe ile Tobie ich zdechło :gwizdanie: jak po0łowa to spalanie może nawet pasować...

Albo by wzrosło :cool1:

Opublikowano

http://www.v10.pl/Audi,RS5,wcale,nie,ma,450,KM,Dlaczego,51442.html

normalnie wstyd :thumbdown:

Wilma ciekawe ile Tobie ich zdechło :gwizdanie: jak po0łowa to spalanie może nawet pasować...

czy ja wiem,ciężkie auto ze słabym motorkiem będzie chyba żarło :mysli:

Opublikowano

Wilmooo :no: --tak odpowiedzialnego goscia jak ja to chyba jeszcze nie Znasz...

No dobra, to sprawdzimy

Oki Kochanie trzymam Cię za słowo :naughty::good:

Opublikowano

spóźniłem się :wink4:

Opublikowano

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

;( :smutas: :smutas: :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie:

:wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Miałem na myśli taką(2.5) pojemność ,następny klekot będzie większy :kox::rolleyes:

:good: 3.0 diesel obowiązkowo, marka... no cóż :tongue4:

Opublikowano

robert rządzimy aaavr.jpg

a popatrz w prawo od tego co zaznaczyłeś , a po drugie trzeba było sprawdzić to przed 24:00 , był to jeszcze stary tydzień :gwizdanie:

Opublikowano

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

;( :smutas: :smutas: :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie:

:wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Miałem na myśli taką(2.5) pojemność ,następny klekot będzie większy :kox::rolleyes:

Ostatnio na spocie co innego Mówiłes :naughty::polew:
Opublikowano

http://www.v10.pl/Audi,RS5,wcale,nie,ma,450,KM,Dlaczego,51442.html

normalnie wstyd :thumbdown:

Wilma ciekawe ile Tobie ich zdechło :gwizdanie: jak po0łowa to spalanie może nawet pasować...

czy ja wiem,ciężkie auto ze słabym motorkiem będzie chyba żarło :mysli:

to tak pół żartem pół serio powiedziane było...

to co napisałeś to jedno, a jeśli kunie zdychają to nie zwiastuje nic dobrego jeśli chodzi o kondycję motorowni... wtedy i spalanie może wzrosnąć, ale może się mylę :wink4:

Opublikowano

:good: 3.0 diesel obowiązkowo, marka... no cóż :tongue4:

Tylko mi marki nie zmieniaj :cool1::bicz2: :bicz2: :bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.