SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: wszystkim

wrocilem wypompowany ...... wygralismy 3 z 5 meczy i zajelismy 5 miejsce na 8 :) jak na nowa i niedoswiadczona druzyne to dobrze,

a tak to szukam 2szt oponki michelin pilot exalto 225/40 zr18 92y min 5mm bieznika boch pana dostol wrrr w rybniku co to mocie za cesty :tongue4: :tongue4:

:hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 14:28_________________________________________________

Cytat: andy_sky 20 Maj 2011, 10:06

rozchorowoł żech się dzisio

Za mało ,żes gardło przepłukoł Roz w tydniu trza sie odkazic

a co mo gardło do nogi :rolleyes:

witam szacowne grono :hi: mam pyatnie czy ktos nie ma zbednych ramek klubowy :?: rzadko tu niestety przebywam, ojsciec mnie o nie molestuje bo widział gdzies na aucie i mu sie spodobały :) czy musze zamawiać normalnie w temacie :?: pozdrawiam :drinks:

Żyją ufff :dance: :dance: :dance:

ale co to za życie :gwizdanie:

:hi:

zjechała się szlachta :decayed:

Żyją ufff :dance: :dance: :dance:

ale co to za życie :gwizdanie:

:hi:

zjechała się szlachta :decayed:

:kox:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:12_________________________________________________ludzie u kogo wymienić rozrząd i czy u toma77 dostanę najtaniej i czy aby na pewno ORI :mysli:

u Toma ORI nie kupisz tylko zamienniki ... jak chcesz ORI pisz do tego gościa >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178596.225 ceny ma dobre :good:

swego czasu była promocja na rozrząd w ASO i nawet cenowo dobrze to wyglądało, zapytaj w magro ile wołają :)

Siemano , czyje jest SWD 8SG7 ciemny avant b5 na klubowych ramkach ,srebrne relingi CB na dachu ze 150 cm w prawym tylnym rogu :mysli: ?

:hi:

Kto wczoraj jechał przede mną z GL na Rybnik czarną b5-tką z klubowymi ramkami? :) :) :) ...8SG7 :rolleyes:

Btw....laki83...jeśli wczoraj koło 18 to Ty śmignąłeś przez rondo na psychiatryku to gratuluje fury! :wink4: ?

Ponawiam pytanie i przyłączam się do Artura :tongue4: Kto to :)