Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:31_________________________________________________

Wiesiek, Robert jak robimy spoty w grudniu :?: następny jak zawsze w drugi weekend, a ten w ostatni weekend odpuszczamu (wypada w sylwestra) :?:

Może w grudniu jeden spot 17 lub 18 grudnia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

bry :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________ja mam propozycje :D jakieś fotki co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________ja mam propozycje :D jakieś fotki co?

Jakie fotki :mysli:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze spocika, taka mala galeryjka :D

Przecież jest :cool1:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wątpienia z tym ze mnie korci by zrobić coś niecodziennego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

ze spocika, taka mala galeryjka :D

Przecież jest :cool1:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________

ojjjj to był pamiętny spot..

Szkoda że tak rzadko się tak bawimy :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 12:21_________________________________________________Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

czemu ?? przecież głównie na tym Ci chyba zależało :gwizdanie: ,też masz przeboje z majstrem jak ja ?? :thumbdown:

_________________________________________________

Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

to jest .uj nie widziałeś jak przestawił słupek pod Bukowiną :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

3 lawety go z niego ściągały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to są powody do dumy ,a nie tam plastykowy słupek ,phi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczi...uparta ta Twa jednastka napedowa :confused4:

Ty za jakis czas zapomnisz jak sie jezdzi ta by5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już stary nie pamiętam jak się biegi zmienia :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:37_________________________________________________

ale jest coś co bym wziął gdyby był luźny grosik w portfelu

:blink::slina:

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-280-km-czarna-perla-i1929204435.html

edit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie :hi:

to jest .uj nie widziałeś jak przestawił słupek pod Bukowiną :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

3 lawety go z niego ściągały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to są powody do dumy ,a nie tam plastykowy słupek ,phi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

o kur_a Arturoo aleś pojechał :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

nie wiem co powiedzieć .. powaga brak słów :( masakra :confused4: i jakby to nie było wiadomo autko autkiem ale Tyś tyle kasy już w nie wsadził że szok ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur i jak wozidło działa jak należy :mysli:

jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali :disgust:

Odma wymieniona czekamy na efekty, uszczelka miski nie ruszana. :gwizdanie:

czemu ?? przecież głównie na tym Ci chyba zależało :gwizdanie: ,też masz przeboje z majstrem jak ja ?? :thumbdown:

Łożesz kurna, spal domy tym mechanikom, zgwałć żony a dzieci oddaj do obozów pracy w Chinach. :kwasny:

Odma była rozwalona i leciało z niej jak ze starej c*py, z uszczelką poczekamy .

Uszczelkę zresztą sprzedali mi ciulatą, tzn nie taką jak trzeba :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożesz kurna, spal domy tym mechanikom, zgwałć żony a dzieci oddaj do obozów pracy w Chinach. :kwasny:

roz.ebałeś mnie :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odma była rozwalona i leciało z niej jak ze starej c*py, z uszczelką poczekamy .

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa pompa wtryskowa nie ciśnie zupy na wtryski .... :gwizdanie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...