Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też chce ja też chce wylukam sobie 1.8T od seves :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee nic ciekawego :wink4::decayed:

Taka se padlinka w budzie sedana ,czarny środek , śmiga tulko 250 nuda

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też chce ja też chce wylukam sobie 1.8T od seves :decayed:

nie ma co oglądać :no:

taki zaniedbany przerobiony anglik :rolleyes:

ale kurde mam nadz ze pogoda i frekwencja w niedziele dopisze :naughty:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Eee nic ciekawego :wink4::decayed:

Taka se padlinka zniszczony golas w budzie sedana ,czarny środek , śmiga tulko 250 nuda

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oooooooo

lepiej bym tego nie ujął :decayed:

Opublikowano

:naughty::decayed:

:wink4: oczywiście

Opublikowano

Oj tam ale ja liczę na przejażdżkę 1.8T :polew: bo jeszcze nie jeździłem takim silnikiem a każdy go chwali. Może ja się tak zakocham że oleje diesla i kupie 1.8T bo diesel coraz mniej opłacalny :decayed:

Opublikowano

Na pewno Szymon Cię przewiezie ,tylko musisz być nadczo i wysikany bo tam już jajca się kończą jak się siada obok seves'a :naughty::kox:

Opublikowano

hahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:21_________________________________________________

Czym przeczyścić Pany przepływkę ?

Opublikowano

Oj tam ale ja liczę na przejażdżkę 1.8T :polew: bo jeszcze nie jeździłem takim silnikiem a każdy go chwali. Może ja się tak zakocham że oleje diesla i kupie 1.8T bo diesel coraz mniej opłacalny :decayed:

nic wielkiego jedzie tak jak 1.9tdi - sprawdzone po niejednym spocie :decayed:

Na pewno Szymon Cię przewiezie ,tylko musisz być nadczo i wysikany bo tam już jajca się kończą jak się siada obok seves'a :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Artur Ty pamietaj piszesz o mnie nie o sobie :tongue4: czy o Siemianie :kox: po Bielsku to jest jazda :evil:

a tak serio - nie ma sprawy się zgadamy i możemy pośmigać bez problemu ale ja za kierownicą niestety :wink4:

nigdy nie pozyczalem i nie oddawałem furki raz w sumie wyjątek zrobiłem i średnio się to skończyło :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:55_________________________________________________

:decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:21_________________________________________________

Czym przeczyścić Pany przepływkę ?

:co:

Ty to na pewno chcesz robić sam? :P nie wiem jak i co ale to jest chyba delikatne i... dosyć drogie :mysli: w sumie dla Ciebie Artur tysiak w tą czy w tą :wink4:

sorki nie mogłem się powstrzymać :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

Chcialem przedmuchac ją czymś odtłuszczającym ,nie pendzlem !

Uszkodzić się nie powinna ,chyba .

A z tymi pieniędzmi to Cię poniosło :tongue4::wink4:.

Opublikowano

Chcialem przedmuchac ją czymś odtłuszczającym ,nie pendzlem !

Uszkodzić się nie powinna ,chyba .

A z tymi pieniędzmi to Cię poniosło :tongue4::wink4:.

płynem w sprayu CNC bezdotykowo/nieinwazyjnie
Opublikowano

Witam :) mysle ze co do miejsca na grilla :) to moze byc moja dzialka :) jest kibelek prad woda i troche placu :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:52_________________________________________________a tak na marginesie to w niedziele nie wpadne nie dam rady :) a szkoda

Opublikowano

:hi:

Chwali pięty, mamlasy ,geje i posiadacze V6 :tongue4:

Witam :) mysle ze co do miejsca na grilla :) to moze byc moja dzialka :) jest kibelek prad woda i troche placu :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:52_________________________________________________a tak na marginesie to w niedziele nie wpadne nie dam rady :) a szkoda

Oooo znaczy się mamy miejsce na letnie spoty :good:, no i szkoda że Cię nie będzie :(

Kurna furacz zapowietrzał się przez odwadniacz w filtrze paliwa :wallbash:

Opublikowano

Kurna furacz zapowietrzał się przez odwadniacz w filtrze paliwa :wallbash:

Bo się takie rzeczy wymienia regularnie i zakłada ori a nie z hondy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kurna furacz zapowietrzał się przez odwadniacz w filtrze paliwa

W hondzie by sie to nie zdarzylo :decayed:

Opublikowano

ze tak się zapytam... jak ten spocik w niedziele?

Opublikowano

Kurna furacz zapowietrzał się przez odwadniacz w filtrze paliwa :wallbash:

Bo się takie rzeczy wymienia regularnie i zakłada ori a nie z hondy :decayed: :decayed:

Skończ dupić, filtr Mann nówka od Toma i kurna ciekł, jeszcze jutro sprawdzę ale powinno być OK

Kurna furacz zapowietrzał się przez odwadniacz w filtrze paliwa

W hondzie by sie to nie zdarzylo :decayed:

W życiu :wink4:

ze tak się zapytam... jak ten spocik w niedziele?

Normalnie

Pany siedziałem dzisiaj w E klasie i spodobał mi się upawagen :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.