Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Robercie ja oczywiscie nie mowie ze kazdy jeden spot mialby sie odbywac u nas bo to oczywiscie nie bylyby juz spoty Rybnickie tylko Żorskie, ale chodzi o to ze krok po kroku, moze jak jeden sie wychili to nastepny zorganizuje gdzies w Rybniku, bo uzna ze jednak warto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Hammer nie ma sensu...

Chyba niema, chcą mieć "spota" a nie mają predyspozycji, a żeby pojechać poza SR to wyjdzie za drogo dla niektórych... a najwięcej tu mają do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

Jak na razie ( z tego co mi wiadomo :mysli: ) spoty są w Rybniku , owszem czemu byśmy nie mogli podjechać od czasu do czasu do jakiegoś zarezerwowanego lokalu w Żorach

Jak to czytam, to wydaje mi się żeby najlepiej jakby spoty były na ul. za koleją :gwizdanie:

nie przesadzaj już :cool1:

Robercie ja oczywiscie nie mowie ze kazdy jeden spot mialby sie odbywac u nas bo to oczywiscie nie bylyby juz spoty Rybnickie tylko Żorskie, ale chodzi o to ze krok po kroku, moze jak jeden sie wychili to nastepny zorganizuje gdzies w Rybniku, bo uzna ze jednak warto? :)

Natusiek my już nie raz spotowaliśmy się w knajpach :wink4: spoty Rybnickie nie istnieją 2 miesiące :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli podejmiecie sie dojechac do Zor to ja i Danielom zorganizujemy miejsce na spota, tylko czy to nie bedzie problem ze nie SRB a SZO ;)

muszę cię zdziwić ale SR bywało już na spotach i w SCZ :cool1: nie wspominając oczywiście o SG i SK

Arku jeśli chodzi o Ciebie, to wiem że dla Ciebie, to nie problem pojechać dalej, niż do centrum Rybnika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natusiek my już nie raz spotowaliśmy się w knajpach :wink4: spoty Rybnickie nie istnieją 2 miesiące :>

Stary przeczysz sam sobie, troche wyzej mowiles o tym, że nie chodzi o to żeby jechac do lokalu tylko sie spotkac pogadac a tu sie okazuje, że kiedys mozna było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta buda koło uczelni gdzie byliśmy już chyba z 2razy na pizzy? Istniej to jeszcze?[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:34_________________________________________________sdc10049rozdzielczopulp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spot czyli byłoby to 26 ( sobota ) można by co zorganizować "andrzejkowego" , proponuję jak bodajże w zeszłym roku w "Sękatej" w Rb , trzeba oczywiście wcześniej zrobić rezerwację ... kto się pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie

Hammer nie ma sensu...

Chyba niema, chcą mieć "spota" a nie mają predyspozycji, a żeby pojechać poza SR to wyjdzie za drogo dla niektórych... a najwięcej tu mają do powiedzenia.

po to zostały założone spoty w Rybniku aby spotować się w Rybniku więc nie wiem czemu na siłe chcecie nas zmusić do spotowania się poza Rybnikiem :mysli:

ale tak jak Robert napisał jeśłi kiedyś będzie okazja to jak najbardziej można przejechać się do Żor czy Wodzisławia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary przeczysz sam sobie, troche wyzej mowiles o tym, że nie chodzi o to żeby jechac do lokalu tylko sie spotkac pogadac a tu sie okazuje, że kiedys mozna było..

Ale najpierw był spot , postaliśmy , zmarzliśmy , wypiliśmy co nieco ( Ci co mieli kierowców ) i później jechaliśmy do lokalu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spot czyli byłoby to 26 ( sobota ) można by co zorganizować "andrzejkowego" , proponuję jak bodajże w zeszłym roku w "Sękatej" w Rb , trzeba oczywiście wcześniej zrobić rezerwację ... kto się pisze ?

To ja mam za was myśleć gdzie spoty robić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to zostały założone spoty w Rybniku aby spotować się w Rybniku więc nie wiem czemu na siłe chcecie nas zmusić do spotowania się poza Rybnikiem

Nikt nikogo nie zmusza ale skoro " u Was" nie idzie nic normalnego wymyślić to sie proponuje poza Rb ale nie, bo zaś nie leży.

Stary przeczysz sam sobie, troche wyzej mowiles o tym, że nie chodzi o to żeby jechac do lokalu tylko sie spotkac pogadac a tu sie okazuje, że kiedys mozna było..

Ale najpierw był spot , postaliśmy , zmarzliśmy , wypiliśmy co nieco ( Ci co mieli kierowców ) i później jechaliśmy do lokalu :cool1:

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje sie wiec :) przepraszam za zamieszanie :)

Pozdrawiam Panowie :)

Nie wycofuj się , po prostu można jak najbardziej po spocie w Rybniku podjechać do jakiejś fajnej knajpki ( obojętnie czy to będzie w Żorach czy nawet w Zabełkowie ) , zrobić wcześniejszą rezerwację i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje sie wiec :) przepraszam za zamieszanie :)

Pozdrawiam Panowie :)

Nie wycofuj się , po prostu można jak najbardziej po spocie w Rybniku podjechać do jakiejś fajnej knajpki ( obojętnie czy to będzie w Żorach czy nawet w Zabełkowie ) , zrobić wcześniejszą rezerwację i git

A czemu nie można od razu ? czemu musimy marznąć a potem dopiero jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natusiek my już nie raz spotowaliśmy się w knajpach :wink4: spoty Rybnickie nie istnieją 2 miesiące :>

Stary przeczysz sam sobie, troche wyzej mowiles o tym, że nie chodzi o to żeby jechac do lokalu tylko sie spotkac pogadac a tu sie okazuje, że kiedys mozna było..

a może poprostu znudziły nam się już spoty w knajpach :gwizdanie:

:decayed:

Następny spot czyli byłoby to 26 ( sobota ) można by co zorganizować "andrzejkowego" , proponuję jak bodajże w zeszłym roku w "Sękatej" w Rb , trzeba oczywiście wcześniej zrobić rezerwację ... kto się pisze ?

Robert jak najbardziej dobry pomysł ale czekam na info od Blanta bo my już coś innego kombinujemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi, że nie może tak być ale jak, skoro miejscowi 15 min i do domu?

Bo nikt nic nie zarezerwował , poza tym kto komu bronił tam stać dłużej , po drugie kto komu broni jechać do domu jak chce i kto chciał pojechał sobie do domu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas nie bedzie 26 od razu mowie bo robie do 17 a potem mam urodziny chrześniaka, ogolnie spoty w sb sa nie dla mnie, myśle, że to mozna zauwazyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam za was myśleć gdzie spoty robić :thumbdown:

A kiedyś Ty za nas pomyślał ? :mysli:

"Koza myślała i zdechła ... " :cool1::kox:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...