Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Dzięki panowie za spota :good:

PS. Dzięki za pomiarke lakieru :gwizdanie: :good:

DOGI wielkie dzięki za przejażdżkę wielki szacun dla ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższej okazji któryś z Was(oblatany w etce) zrobi mi po prośbie małe przeszkolenie :gwizdanie: w tym zawiłym programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:

Przestańcie go już chwalić bo popadnie w samozachwyt narcyz jeden :gwizdanie:

Fotki są do bani ale dobrze że ktoś je robi :wink4:

Noo przestańcie już mnie chwalić, bo niektórym jest żal :tongue4:

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed:

No na co czekacie :tongue4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 13:29_________________________________________________

Wyście są dupni :decayed:

A co :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie Wieska że mu ETKA 7.3 działa :decayed:

No na co czekacie :tongue4:

Wisiek :notworthy: za działającą etkę[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________ :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________Daniel, jak jechalismy ze spota to kopcilo sie za mna czy nie??

No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no Tomciu, Tomciu fotki pierwsza klasa :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________Daniel, jak jechalismy ze spota to kopcilo sie za mna czy nie??

No wiadomo jak w ropniaku ale Tobie za kazdym paleniem puszcza czarnego konkretnego baka , nawet moja to zauwazyla :D

z tym dolotem cos musze zrobic, bo jak powaznie przycisne to barrrdzo slychac jak spierdziela luft gdzies bokiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przejrzec opaski i weze, ale napewno nie pompuje Ci to tak jak powinno.. mozemy to zlogowac na tygodniu jak chcesz... mi zas wczoraj sie uspokoil ten czujnik i dzis tez normalnie pokazywal :mysli: :mysli:

cisza przed burzą :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:43_________________________________________________do mnie 95 pln kosztował jak dobrze pamiętam,w końcu jest jak być powinno ,a nie ,że się uspokaja lub wariuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ETKA 7.3 PLUS bryka jak malina :decayed:

Brawo :good:

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 15:56_________________________________________________Pany nie wiele brakuje

37905226.jpg

93597686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie będziemy cyfer gonić :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:12_________________________________________________przydałoby się kilku z gliwickich porwać i by na rybnickich szybko spam pogonili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:12_________________________________________________przydałoby się kilku z gliwickich porwać i by na rybnickich szybko spam pogonili :decayed:

przecież nie będziemy cyfer gonić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjemy ich :kox:

Żeby się jeszcze ktoś postarał tak jak np. "my" :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

52294906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...