Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

hello w to przedpoludnie :hi:

Badboy jak tam fura? zlokalizowales problem?

siemano z rana :hi:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać :wink4:

ok, rzuce Ci namiar na mnie na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem urodziny wczoraj więc była okazja do wypicia :wink4::tongue4:

A to wszystkiego najlepszego :kwiatek:

Znowu mamy okazję na następnym spocie ... :naughty:

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystkiego najlepszego :kwiatek:

Znowu mamy okazję na następnym spocie ... :naughty:

:drunk:

Dzięki :good:

Ale na następnym spocie mnie nie bedzie :( bo mam bude :kwasny::disgust::wallbash::sick3:

Ale wypijemy tam kiedyś :good::naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert takie pytanko do Ciebie, bo wiem że rezałeś też pełnego FISa,

tę wtyczkę o oznaczeniu 1, w jaki sposób ją zmasować? trzeba odłączyć tą wtyczkę i sam kabelek poprowadzić do masy, czyli np do tej śrubki obok bezpieczników?

z góry dzieki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wtyczka po stronie lewej (od strony bezpieczników) musisz mieć taki wolny pin lub wyciągnięty z podobnej wtyczki (mi taki pin z przewodem dał kumpel który zajmuje się elektryką/elektronika samochodową) Wtyczkę da redę wyciągnąć bez wyciągania licznika ale strasznie ch*jowy dostęp ... jak już odłączysz tą wtyczkę musisz ja rozebrać (jak ją będziesz mia na widoku to sie kapniesz jak) i wsunąć w "1" ten twój nowy pin z przewodem ... drugi koniec przewodu pod obojętnie jaką śrubkę byle byłaby zwarta z masą , jak zewrzesz tą "1" z masą kontrolka braku płynu spryskiwaczy od razu nie zgaśnie - trwa to klika sekund , ja za niedługo będę podłączać też ten czujnik poziomu wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wtyczka po stronie lewej (od strony bezpieczników) musisz mieć taki wolny pin lub wyciągnięty z podobnej wtyczki (mi taki pin z przewodem dał kumpel który zajmuje się elektryką/elektronika samochodową) Wtyczkę da redę wyciągnąć bez wyciągania licznika ale strasznie ch*jowy dostęp ... jak już odłączysz tą wtyczkę musisz ja rozebrać (jak ją będziesz mia na widoku to sie kapniesz jak) i wsunąć w "1" ten twój nowy pin z przewodem ... drugi koniec przewodu pod obojętnie jaką śrubkę byle byłaby zwarta z masą , jak zewrzesz tą "1" z masą kontrolka braku płynu spryskiwaczy od razu nie zgaśnie - trwa to klika sekund , ja za niedługo będę podłączać też ten czujnik poziomu wody

o kurde czyli z tego wynika że muszę jeszcze coś kupować ... myslałem że całą tą wtyczkę trzeba zmasować, czyli ją odłączyć i ten kabelek do masy walnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz kupować , no chyba że nie masz takiego pinu , przeszukaj jakieś stare wtyczki jeżeli masz , podjedź do sklepu elektron. tylko musiałbyś mieć taki PIN na "miarę"

Wtyczki nie masujesz !!!

Do masy podłączasz tylko pin nr. 1 tej wtyczki !!!

Wtyczkę wpinasz z powrotem na swoje miejsce z dodanym pinem i przewodem podłączonym do masy :wink4:

... myslałem że całą tą wtyczkę trzeba zmasować, czyli ją odłączyć i ten kabelek do masy walnąć.

To byś niezłego k**estwa narobił :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

audimaniacy :wink4:

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:10_________________________________________________Ale fajny garaż nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

audimaniacy :wink4:

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:10_________________________________________________Ale fajny garaż nie :naughty:

o żesz w morde :kox::slina:

chłopaki kiedy robimy mu wjazd na chatę, w sensie garaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czesc Hammer :hi:

wlasnie to rs4 Miron chcial wziasc i nawet kase zaczal zbierac :gwizdanie:

ale cos chyba sprawdzil spalanie i sie poddal :>

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:12_________________________________________________

iiiiii jakie furki :shocked::slina::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a piekna se Koles ta otoczke wokol Audic przygotowal :decayed:

co to/te audice z czlowiekiem robia :> lambo czy ferrarke to by pewnie w zwyklym trzymal ale audi to nie wypada :no::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...