Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Gadu gadu działa cuda już mam jutrzejsze vag'owanie zabezpieczone :> ,dzięki raz jeszcze :good:

idę nyny , kororowych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

wrzosu ,no klekot stoi ale może dziś będzie jeździł :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 10:46_________________________________________________to pogodę masz po zbóju na urlopie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowych kolegow dawno mnie tu nie byla a na spocie jeszcze dawniej :) mam nadzieje ze na nastepnego spota wpadne bo od 3 miesiecy jakos tak wychodzi ze czasu w tym dniu bylo brak :) A moze ktos mi powiedziec czy jest jakis limit zapisywania sie kilometrow tych biezacych czyli tych dolnych bo nie wiem czy tylko u mnie bo mialem 2tys km i mi zapisuja sie od nowa i nie wiem czy to normalne :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :gwizdanie:

zmienilem se kodowanie w Tipie na 00011 a musze jeszcze sprawdzic na 00111 00112 i 00112

na 00011 zmienia biegi prendzej ok 1,6-2k/rpm przy spokojnym ruszaniu, DSP jest wylaczone

z 00111 tiptronic new strategy wie ktos cos na ten temat ?

00032 Artur by ci +/- chodzilo na D i S

pany chce kiery ori miski HARIBO nimieckie z Nimiec :naughty: :naughty: z REAL'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paplok ten licznik dzienny zapisuje tylko do 2k.

m3rvin zmien kodowanie skrzyni na poprzednie ponoć skrzynia w d.pe bardziej dostaje i b.twardo zmienia biegi (zdrowe dla kosza to nie bedzie),bylo ostatnio na forum.

Ja bym w swoim tego akurat nie ruszal-juz jeden remont skrzyni przeszedlem.

Auta dalej nie mam niestety, potrzebuje blokady na rozrzad by go ustawic bo jest calkiem rozkalibrowany :confused4:. Nie macie jakiego dojscia?

Sprobuje z magro jutro wydebic,nie wiem jak to bedzie :confused4:. Jakby ktos z Was mial jaki cynk na ten temat to dajcie znac 504-465-564. Dzieki i kororowych. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobry synki na szczescie jest tu net w hotelu to se popiszemy a juz myslalem ze nic z tego :decayed:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 12:11_________________________________________________Artur a bez blokad sie nie da :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobry synki na szczescie jest tu net w hotelu to se popiszemy a juz myslalem ze nic z tego :decayed:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 12:11_________________________________________________Artur a bez blokad sie nie da :przebiegly:

kas to wybył u zas locesz z ta życią sztyjc :gwizdanie: :tongue4:

wszystko se do ale czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur a bez blokad sie nie da :przebiegly:

może ida ale czemu kosztem moich nerwów :confused4:, dużo mi już nie trza by się zagotować, się tylko zastanawiam czemu k..... ja mam zgadywać jak się bez blokad ustawia rozrząd -majster to powinien znać !!!!!!! ja jestem od jeżdżenia i płacenia, a jak się nie zna to po co się podejmuje wogóle roboty ,ja pitole normalnie mnie szlag trafi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce :D

ale jo poważnie godom http://allegro.pl/haribo-gumisie-cala-zgraja-miskow-z-niemiec-i1746792188.html taki same tu mom za 22zl za 1kg do niedzele zbierom zamówienia jakby kiery co chciał PW pisać[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 12:49_________________________________________________

Artur a bez blokad sie nie da :przebiegly:

może ida ale czemu kosztem moich nerwów :confused4:, dużo mi już nie trza by się zagotować, się tylko zastanawiam czemu k..... ja mam zgadywać jak się bez blokad ustawia rozrząd -majster to powinien znać !!!!!!! ja jestem od jeżdżenia i płacenia, a jak się nie zna to po co się podejmuje wogóle roboty ,ja pitole normalnie mnie szlag trafi :wallbash:

popieram w 1000%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 16:12_________________________________________________

ja chce :D

ale jo poważnie godom http://allegro.pl/haribo-gumisie-cala-zgraja-miskow-z-niemiec-i1746792188.html taki same tu mom za 22zl za 1kg do niedzele zbierom zamówienia jakby kiery co chciał PW pisać

Krzysztof biera 1 kilo za 22 złote :wink4: kiedy będziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...