Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...

Czemu nie pojedziesz np. do Jasienicy , giełda w Gliwicach ? :mysli: Tam zobaczysz i wybierzesz sobie jaką chcesz :cool1:

Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Robert bier N Cyfra i tak nie zjedzie z ceny , Palanty

Zjechali już i to całkiem fajnie , ale czekam na następne propozycje :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal

Niedawno bylem na giełdzie w Gliwicach i cała masa takich różnych teili tam była , ale tak to jest jak czegoś nie potrzebujesz to jest tego w uj a jak potrzebujesz to nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________

Zjechali już i to całkiem fajnie , ale czekam na następne propozycje :wink4

Do ile i co mają ................gówno, trzymają ludzi dzięki kontraktom na transmisje, jak odejdą ludzie to inni będą kontraktowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

ktoś Ci go właśnie rysuje w garażu, Wiesiek już się o Ciebie martwi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś Ci go właśnie rysuje w garażu, Wiesiek już się o Ciebie martwi :decayed:

A widzisz jakiego mam kumpla :cool1::naughty:

:wink4:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:48_________________________________________________Spadam spać

Narta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

Nie dla synka od szwagra :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:49_________________________________________________Narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:50_________________________________________________na kierym nimcu i kiedy je ta kliczko-adamek walka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali że RTL[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:54_________________________________________________Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mileage z EDC15 - 179667 km a na zegarach 18050 km :decayed:

Widać że kręcone było :naughty::decayed:

no o jakieś 161 617 km :shocked:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:55_________________________________________________panowie jakby kto pytał to wczoraj.....

ZOSTAŁEM OJCEM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...