Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

295721_10150318662383775_283672728774_8133039_1299484048_n.jpg

No co, dziura aż po płuca ,no i do loda klękać nie musi :evil:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 09:20_________________________________________________

:hi:

:hi:

Szefie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam twój skarb :?: dalej płacze tzn kolke ma :?:

tak dalej są niespokojne dni ale podobno kolka przechodzi po 3 miesiącach więc jeszcze 5-6 tyg (oby) ale dzięki że pytasz :notworthy:

:hi:

:hi:

Szefie

:hi:

:embarrassed:

jak tam plecy :?: dalej na L4 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:57_________________________________________________Pany mam pytanie odnośnie przeglądów technicznych naszych aut , z tego co wiem jak się ma hak w aucie to jest do niego osobne badanie techniczne ? Przede wszystkim więcej płacimy za taki przegląd ? :mysli:

Pytam bo już drugi raz płaciłem jak za zwykły przegląd tj. 100 zł w tym roku a hak mam ( tylko nie doczepiony :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie odnośnie przeglądów technicznych naszych aut , z tego co wiem jak się ma hak w aucie to jest do niego osobne badanie techniczne ? Przede wszystkim więcej płacimy za taki przegląd ? :mysli:

Pytam bo już drugi raz płaciłem jak za zwykły przegląd tj. 100 zł w tym roku a hak mam ( tylko nie doczepiony :rolleyes: )

tak dokładnie, jeśli auto jest z hakiem płaci się chyba jakieś 30-40 zł więcej za przegląd i w dowodzie jest wbite, że auto ma hak. na badaniu sprawdzają wtyczke. ojciec tak ma w swoim bo nie raz jest potrzeba aby przyczepke zapiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:57_________________________________________________Pany mam pytanie odnośnie przeglądów technicznych naszych aut , z tego co wiem jak się ma hak w aucie to jest do niego osobne badanie techniczne ? Przede wszystkim więcej płacimy za taki przegląd ? :mysli:

Pytam bo już drugi raz płaciłem jak za zwykły przegląd tj. 100 zł w tym roku a hak mam ( tylko nie doczepiony :rolleyes: )

Tak masz rację za hak płaci się dodatkowo no i sprawdza wtyczkę czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam wbite w dowodzie "---HAK---" ale za przegląd płacę tyle jakbym haka nie miał :kox: Chyba już drugi raz gościu na stacji się nie zorientowali bo nie mam go doczepionego tylko jest w bagażniku :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ciesz ,ja lecę nartka :hi:

Cieszę się :decayed:

Narka :hi:

Ja idę umyć mojego furacza :decayed:

Ja mojego właśnie umyłem :decayed:

Kiedy moga po dodo wpaść :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez pytał czy mam hak bo nie widac spod zderzaka a mam doczepiany. te 30zl nie pieniadz a w razie czego jaj nie bedzie. zadnej wtyki mi nie sprawdzal[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 14:44_________________________________________________przepuszczala uszczelka na 4 cyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez pytał czy mam hak bo nie widac spod zderzaka a mam doczepiany. te 30zl nie pieniadz a w razie czego jaj nie bedzie. zadnej wtyki mi nie sprawdzal

A niby jakie jaja mają być :?: :mysli: Nikt mnie nie pytał czy mam hak czy nie mam :cool1:

Przecież to tylko i wyłącznie jego błąd , że nie sprawdzał mi tej instalacji , nikt mi z tego powodu tez "jaj" robić nie będzie :cool1:

Kiedy moga po dodo wpaść :gwizdanie:

Kiedy Ci tam będzie pasowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...