Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby ktoś nie znał

http://pl.wikipedia.org/wiki/Leniwce :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:12_________________________________________________

tzn...ze lepij flansze se wytoczyc a minus tego bedzie taki ze dluzej sie bedzie grzal ??? jak dobrze zrozumialem :)

...

Dokładnie :good:

A jak już chcesz nowy EGR , to trzeba cały dolot dokładnie wyczyścić z oliwy , szczególnie IC w którym trochę już go będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu zbiornik wyczyscilem :) byl zapruty fest syfem z wydechu. teraz jest czysto w srodku ale sam plastik jest zolty bo tam mialy przedlifty a polift mial ladny biały. taki zakupie :D

Co do egra, rozbierałeś go ? [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

Dokładnie :good:

A jak już chcesz nowy EGR , to trzeba cały dolot dokładnie wyczyścić z oliwy , szczególnie IC w którym trochę już go będzie

A co ma oliwa do EGR-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wole se flansze sprawic :kox::wink4:

tera jak mam termostat noffffka to moge smigac :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:15_________________________________________________zolty...a myslalem ze ze starosci taki jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma oliwa do EGR-a?

A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? :cool1:

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje ze jak kupie mojej zonce autko to raz jeszcze te serce wyladuje na stole i od podstaw bedzie skladane i czyszczone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Do dolotu dostają się opary oleju przez odmę ( czasami przez turbinę ) , po iluś tam latach , po jakimś tam już niemałym przebiegu nazbiera się go tyle , że zaczyna wyciekać np. przez EGR. Najwięcej zawsze będzie go w IC :cool1:

PS. W dolocie masz ciśnienie a nie podciśnienie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgła mgłą ale u niego to fest leci :shocked:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:26_________________________________________________

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Do dolotu dostają się opary oleju przez odmę ( czasami przez turbinę ) , po iluś tam latach , po jakimś tam już niemałym przebiegu nazbiera się go tyle , że zaczyna wyciekać np. przez EGR. Najwięcej zawsze będzie go w IC :cool1:

PS. W dolocie masz ciśnienie a nie podciśnienie :cool1:

Napewno EGRem steruje ciśnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgła mgłą ale u niego to fest leci :shocked:

Bo już może z litr będzie w IC i wyciska go EGRem :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:27_________________________________________________

Napewno EGRem steruje ciśnienie ?

EGRem steruje podciśnienie , ale w dolocie jest ciśnienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...