Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

czyściłem dolot ,musiałbym teraz to sprawdzić to bym wiedział jak to wygląda po jakichś 6 k[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:11_________________________________________________autko dalej stoi ,głowica będzie zmieniana i znowu próba :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:13_________________________________________________zaraz zapomne jak się nim jeździło :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze wrescie znalezc czas dla mojego auta, aby sie nim porzadnie zajac :baseball::decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:14_________________________________________________ale jak go odpalisz i poczujesz te 150 kucy ... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyściłem dolot ,musiałbym teraz to sprawdzić to bym wiedział jak to wygląda po jakichś 6 k[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:11_________________________________________________autko dalej stoi ,głowica będzie zmieniana i znowu próba :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:13_________________________________________________zaraz zapomne jak się nim jeździło :disgust:

:wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ,czy to będzie w końcu jeździć jak powinno,ja pomysłów już nie mam, Wojtek na szczęście nie chce oddać auta , z którym dalej jest coś nie tak :good: -zobaczymy ,czy dopnie swego i znajdzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ,czy to będzie w końcu jeździć jak powinno,ja pomysłów już nie mam, Wojtek na szczęście nie chce oddać auta , z którym dalej jest coś nie tak :good: -zobaczymy ,czy dopnie swego i znajdzie problem

:naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien :( , Daniel troche dluzej :kwasny: , ale TY...Artur :wallbash:

jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze masz takiego magika :naughty:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:23_________________________________________________

no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien :( , Daniel troche dluzej :kwasny: , ale TY...Artur :wallbash:

jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :decayed:

:polew: :polew: a jak wejdziesz do garazu to bedzie siwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje prawdopodobnie trafi po zimie do lakiernika...w celu usuniecia ten natretnej "kluczykowej" rysy i innych przywlaszczonych z kupnem auta :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed:

nie no nie umie patrzec na takie cos... :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:39_________________________________________________Wy tu wszyscy o jakis woskach piszecie, a mnie sie to poprostu nie oplaca, bo caly efekt psuje ta rysa :(:wallbash:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:40_________________________________________________nie no ide wrescie spac dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...