Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam robię i żyję krótko ale niech mi nikt nie mówi ,że za komuny było lepiej :gwizdanie:

A co Wy możecie na ten temat powiedzieć :?: ja już wtedy pracowałem i też spierdalałem przez płoty a Nobla nie dostałem :confused4:

Dziecku nie było co na dupkę włożyć, alkohol po 13, papierochów brak, paliwo na kartki jak było.

Nie chodzi mi o nic, tylko takim jak Andrzej uświadomić co jest gorszym złem, bo u nas dobrych nie ma :wallbash:

wolałbyś komunę ,czy jak bo nie kumam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

jest drogo -jest

jest w sklepie papier do d*py-jest

paliwo jest-jest

wladzę mamy jaką społeczeństwo chciało -mamy

to o co kaman :?:

sami do siebie możemy mieć pretensje ,a nie do komuny ,że jej już nie ma[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:48_________________________________________________

Widzę , że polityka wkracza w nasz wątek :gwizdanie: :sick3:

też będę miał cofki zaraz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam robię i żyję krótko ale niech mi nikt nie mówi ,że za komuny było lepiej :gwizdanie:

A co Wy możecie na ten temat powiedzieć :?: ja już wtedy pracowałem i też spierdalałem przez płoty a Nobla nie dostałem :confused4:

Dziecku nie było co na dupkę włożyć, alkohol po 13, papierochów brak, paliwo na kartki jak było.

Nie chodzi mi o nic, tylko takim jak Andrzej uświadomić co jest gorszym złem, bo u nas dobrych nie ma :wallbash:

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

z tym się zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w politykę się nie wtrącam :no: są ludzie co się znają na tym i niech się tym zajmują , bo dobrze im to idzie na razie :gwizdanie: :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czujmy się jak na zachodzie ,takie mamy ceny. :evil:

PO Wam jeszcze ukróci przebiegi, oj tak. :disgust:

PO ? a co zrobiłby PiS ? albo Ruch Palikota :decayed: Wiesławie ? nawet nie chcę tego wiedzieć. Inne kraje zazdroszczą nam chociaż stabilizacji politycznej, a my tylko narzekamy.

Takie czasy, problem dotyka całą europę o stanach nie wspominając. Grecja, Włochy, Hiszpania- na skraju bankructwa, wszędzie manifestacje itp. itd. nie popadajmy w typowo polski gen narzekania, bo to tylko u nas wszystko jest bleee i fujjj. Kryzys kapitalizmu jednym słowem, nie wspominając o bankach, które sobie robią co tylko chcą.

Oj widać że jeszcze krótko żyjesz w tym gnoju ;(

Nic się nie martw kryzys do nas przyjdzie, i to już niedługo u nas też będą ludzie na ulicach :cool1: ciekawe co donald wtedy powie, bo ja wiem.

Powie głupim wyborcom tak jak w 2009 roku, że kryzys nas nie dotyczy, a my robiliśmy po 4 dni w tygodniu :wallbash: i od tego czasu zostały mi wypłaty na tamtym poziomie a pracuję 5 dni w tygodniu. :kwasny:

Dług naszego kraju przez ostatnie 4 lata rządów przebił Gierkowski, tylko PZPR coś zrobiła a PO nic :angry:

Życzę sukcesów z taką polityką, no i muszę to powiedzieć ,PO to nie partia prospołeczna tylko probogacka i to bardzo bogacka. :sick3:

Wiesiek a w innych spółkach również robili po 4 dni ? czy tylko w jastrzębskiej ??

w niemczech również ludzie w zakładach pracowali 4 dni w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może żyje krótko w tym gnoju :decayed: i może właśnie przez to mam inne nastawienie, ale póki co jestem realnym optymistą, złe i pesymistyczne nastawienie do wszystkiego i tak do niczego nie zaprowadzi.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:59_________________________________________________

4 dni -fajnie :decayed:

jeszcze narzeka hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym na mieszkanie nie zarobił :polew: :polew: :polew:

może żyje krótko w tym gnoju :decayed: i może właśnie przez to mam inne nastawienie, ale póki co jestem realnym optymistą, złe i pesymistyczne nastawienie do wszystkiego i tak do niczego nie zaprowadzi.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:59_________________________________________________

4 dni -fajnie :decayed:

jeszcze narzeka hehe :decayed:

najprościej narzekać :cool1:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:01_________________________________________________jak ja bym robił 4 dni to na mieszkanie bym nie zarobił :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek a w innych spółkach również robili po 4 dni ? czy tylko w jastrzębskiej ??

w niemczech również ludzie w zakładach pracowali 4 dni w tygodniu.

W KW pracowali 5 dni :decayed:

4 dni -fajnie :decayed:

Nie tak do końca :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert widza zrobił :sick3: i wyszedł :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:02_________________________________________________

Wiesiek a w innych spółkach również robili po 4 dni ? czy tylko w jastrzębskiej ??

w niemczech również ludzie w zakładach pracowali 4 dni w tygodniu.

W KW pracowali 5 dni :decayed:

4 dni -fajnie :decayed:

Nie tak do końca :no:

aleś zacytowoł :gwizdanie:

a no widzisz, tak mi się wydawało że w KW robili normalnie, a więc było to powodem o ile pamiętam problemów wewnątrz samej spółki, a nie kryzysu :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:04_________________________________________________i tak mioł za te 4 dni większo wypłata od Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak ja bym robił 4 dni to na mieszkanie bym nie zarobił :polew: :polew: :polew:

Mi tam dwa dni by wystarczyły żeby zarobić na mieszkanie , 4 dni jakbym robił to było by tylko ze jednego klocka mniej ( co za różnica czy ma się 7/8 k , czy 6/7 k :cool1: )

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak ja bym robił 4 dni to na mieszkanie bym nie zarobił :polew: :polew: :polew:

Mi tam dwa dni by wystarczyły żeby zarobić na mieszkanie , 4 dni jakbym robił to było by tylko ze jednego klocka mniej ( co za różnica czy ma się 7/8 k , czy 6/7 k :cool1: )

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

ta Twoja musi ciągnyć od Ciebie jak yno skromną b6tką na 17tkach jeździsz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz, tak mi się wydawało że w KW robili normalnie, a więc było to powodem o ile pamiętam problemów wewnątrz samej spółki, a nie kryzysu :gwizdanie:

W JSW mieli problem węgiel koksujący sprzedać , ogólnie na całym świecie były z tym problemy ... KW w większości ma węgiel energetyczny , JSW koksujący :wink4:

i tak mioł za te 4 dni większo wypłata od Ciebie :decayed:

Wiem :wink4:

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:08_________________________________________________

ta Twoja musi ciągnyć od Ciebie jak yno skromną b6tką na 17tkach jeździsz :decayed:

Nooo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

z tym się zgodzę

A ja nie :cool1: niska świadomość społeczno-polityczna, daliście się nagiąć trębaczom.

No nie wiem czy doczytałeś ale wypłata od tamtego okresu 4 dniowego pozostała do teraz na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

z tym się zgodzę

A ja nie :cool1: niska świadomość społeczno-polityczna, daliście się nagiąć trębaczom.

No nie wiem czy doczytałeś ale wypłata od tamtego okresu 4 dniowego pozostała do teraz na tym samym poziomie.

pretensje w tym kierunku do donalda czy spółki ?

oświeć mnie jaką to mamy alternatywę polityczna wieśku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretensje w tym kierunku do donalda czy spółki ?

oświeć mnie jaką to mamy alternatywę polityczna wieśku ?

Do donalda bo powiedział że w Polsce kryzysu nie ma, no i oczywiście prezes jest jego ch*j dęty jak zaden bo z PO.

Ruch Autonomii Śląska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretensje w tym kierunku do donalda czy spółki ?

oświeć mnie jaką to mamy alternatywę polityczna wieśku ?

Do donalda bo powiedział że w Polsce kryzysu nie ma.

Ruch Autonomii Śląska :evil:

kryzys odnosił się do całego państwa i wyników gospodarczych na tle innych państw europejskich a nie do sytuacji JSW :gwizdanie:

autonomii śląska i tak nie bydzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...