Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

co jeździsz ?

pirelli snow sport 210 205/55/16... ciche niby fajne szybkie ale w ciezkich warunkach w sniegu srednio zadowolony z nich bylem.. pewnie wlasnie przez ten "autostradowy" bieznik.. no i nie kupowalem nowek.. tylko 06r ..[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________

palcem po klawiaturze :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autostradowy bieżnik ???

http://img826.imageshack.us/img826/1271/15879066.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

:hi: ponownie Panowie poczytałem i s...m do roboty bo już czas :disgust:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupujcie firestone :sick3: straszna porażka

dokladnie :no:

tata mial winterhawki i fura mu z garazu nie umiala wyjechac :P a ja pod ta sama gorke vectra na fuldach montero elegancko bez poslizgu :gwizdanie: a teraz widzialem "nowy" bieznik jakies firestone to na oko widac ze ze sniegiem to on nie bedzie wspolgrac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupujcie firestone :sick3: straszna porażka

chciałem kupić Michały ale za***iście drogie :thumbdown: miałem przedtem 15" , ale między 15" a 16" prawie 150 pln różnicy za michały :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Robert mam wlasnie te pirelli.. asymetryczny bieznik snow sport..

"autostradowy" to dla mnie opona ktora wyglada bardzo podobnie jak letnia tak se je nazywam po prostu..

tylko wiem wiem Ty byles zadowolony z micheline alpine - ja mam je w sluzbowych zafirze i astrze 3 tylko nie wiem ktore - kupowane w 2006roku nowki.. i na rozmiarze 205/55/16 srednio w tych autach jezdza.. podobnie jak te pirelli u mnie..

wiem wiem.. ja mam po prostu takie doswiadczenia - w firmie mamy 15 roznych aut - 10czasem jezdze.. mam po prostu porownanie.. jedne z lepszych na jakich jezdzilem zima to.. mabor :polew: bieznik masakra jak z traktora w oplu combo 175R14 i w sniegu i syfie blocie pieknie dra po prostu.. ale do sibie tego rodzaju opon nie kupie bo maja za maly indeks i poza tym przy szybszej jezdzie pewnie raz dwa by ich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste oponki to Vredestein , miałem kiedyś i polecam :good:

no wlasnie zastanawialem sie nad senssata na lato i nawet na jakies aukcji mialem kupowac w tym roku :gwizdanie:

ale kumpel dzwonil i wzialem uzywki bridgestone potenza od niego :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...