Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 09:18_________________________________________________

:hi:

Mój też nic nie obsługuje :disgust:

Pany jak skonfigurować tel. HTC żeby można było MMSy wysyłać ( karata sim z Playa a tel. z T-Mobile bez simlocka )

W ustawieniach sieci komurkowej > Punkty dostępowe > (Tworzysz nowy APN)

Nazwa: P4 MMS

APN: mms

MMSC: http://10.10.28.164/mms/wapenc

Proxy: 10.10.25.5

Port MMS: 8080

Proyokół MMS: WAP 2.0

MCC: 260

MNC: 06

Typ APN: mms

Tak długo masz tel i teraz się o to pytasz :decayed: Internet Ci dzała?

Zaraz to zapodam do fona i zobaczę czy działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Mam tam proxy i proxy dla mms w obydwu wpisać 10.10.25.5 ?

Nazwa użytkownika , hasło , serwer i proxy dla mms nic nie wpisywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobrze ,że Hammer ma komplet info :wink4: bo ja tych rzeczy nie wiedziałem :embarrassed: bo też nie wpisywałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobrze ,że Hammer ma komplet info :wink4: bo ja tych rzeczy nie wiedziałem :embarrassed: bo też nie wpisywałem :wink4:

:hi:

Jak masz telefon wzięty z salonu to jest to już ustawione , ja mam tel. dokupiony osobno z innej sieci ( bez simlocka ) :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 09:56_________________________________________________Aha Hammer wpisałem to ale i tak nie idzie wysłać mms'a :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam proxy i proxy dla mms w obydwu wpisać 10.10.25.5 ?

Nazwa użytkownika , hasło , serwer i proxy dla mms nic nie wpisywać ?

tylko w Proxy dla MMS [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:04_________________________________________________Dla internetu>

Nazwa: P4 Internet

APN: internet

Protokół MMS: WAP 2.0

MCC: 260

MNC: 06

Typ APN: default

reszty nie ustawiasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobry :hi:

to co jedzie kiery na narty? :naughty:

:hi:

byłem wczoraj, wszystko ładnie pięknie ale piździ nieziemsko :decayed:

to wczoraj było dokładnie tak samo.. cienków ;)

-21 na parkingu.. więc na stoku pewnie trochę więcej :)

od 16:30 do 19:30 nie wyjeździłem się w sumie tylko bardziej wymarzłem ale i tak było warto bo praktycznie żadnej kolejki przy takim mrozie hahaha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa :good:

:notworthy:

Zapisałem to w "Proxy dla MMS" a w "proxy" to usunąłem ... jest jeszcze "port" i "port mms" mam tylko w tym drugim zapisane [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:16_________________________________________________Internetu nie trzeba było wpisywać w ogóle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ty jesteś w kraju :?:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:54_________________________________________________

Teraz działa :good:

:notworthy:

Zapisałem to w "Proxy dla MMS" a w "proxy" to usunąłem ... jest jeszcze "port" i "port mms" mam tylko w tym drugim zapisane [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:16_________________________________________________Internetu nie trzeba było wpisywać w ogóle :wink4:

Ale żeby odebrać MMS musisz mieć internet :tongue4: i po co Ci jakiś MMSy zdzwonić nie umisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ty jesteś w kraju :?:

tak jestem :)

A nic nie gadasz :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:01_________________________________________________Lecę jeszcze do sklepu i do roboty narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że coś odpocznę ale zawsze jak się jest w domu to człowiek tyle zadań sobie wymyśli :wallbash:

jeszcze dzisiaj dostaliśmy tel że babcia od Natali odeszła podczas operacji którą miała dziś w nocy :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:09_________________________________________________Wiesiek czy ważne jest jakiej marki kupuje się dysk zewnętrzny :?: czy marka nie ma nic do tego i wystarczy patrzeć na pojemność :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że coś odpocznę ale zawsze jak się jest w domu to człowiek tyle zadań sobie wymyśli :wallbash:

jeszcze dzisiaj dostaliśmy tel że babcia od Natali odeszła podczas operacji którą miała dziś w nocy :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:09_________________________________________________Wiesiek czy ważne jest jakiej marki kupuje się dysk zewnętrzny :?: czy marka nie ma nic do tego i wystarczy patrzeć na pojemność :?:

Jeśli moge sie wtracic. oczywiscie ze ma znaczenie marka, ale najwazniejsze to pojemnosc, predkosc obrotowa, czy zasilany czy tylko po usb, predkosci odczytu i zapisu, rozmiar bufora :), jakos obudowy itd :) praktycznie jak przy zwyklym dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry

Zamówiłem sobie właśnie niezawodną nokie n96 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że coś odpocznę ale zawsze jak się jest w domu to człowiek tyle zadań sobie wymyśli :wallbash:

jeszcze dzisiaj dostaliśmy tel że babcia od Natali odeszła podczas operacji którą miała dziś w nocy :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:09_________________________________________________Wiesiek czy ważne jest jakiej marki kupuje się dysk zewnętrzny :?: czy marka nie ma nic do tego i wystarczy patrzeć na pojemność :?:

Jeśli moge sie wtracic. oczywiscie ze ma znaczenie marka, ale najwazniejsze to pojemnosc, predkosc obrotowa, czy zasilany czy tylko po usb, predkosci odczytu i zapisu, rozmiar bufora :), jakos obudowy itd :) praktycznie jak przy zwyklym dysku

Masz rację, ale teraz prawie wszystkie dyski mają zbliżone parametry, ale warto poszukać najszybszego i z większym buforem.

Kupować tylko 2,5 cala bo nie potrzebują oddzielnego zasilania.

Ja mam LG 500 GB i nie narzekam, a dysk tam siedzi chyba TOSHIBA. :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:30_________________________________________________

:hi: Dobry

Zamówiłem sobie właśnie niezawodną nokie n96 :decayed:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...