Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

no i Wiesiu zauważyłem że Cię tu coraz mniej :kwasny:

Jak wyżej, po prostu obsługa jest uciążliwa, i to w IE i FF w każdej przeglądarce są jakieś bugi na forum, po prostu shit:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

No dobra ale żeby dobrze wszystko działało to będę instalował następna przeglądarkę ?

Mi niby wszystko działa , korzystam z FF ,ale jak napisze posta to po odswieżeniu strony automatycznie wkleja mi się moja ostania odpowiedź w okno odpowiedzi, ale to pikuś.

Obsługa samego forum jest uciążliwa, Hugo uruchomił niepotrzebne wodotryski choćby multicytat, nie wieże że płatnego silnika nie da się ustawić żeby choć w większej części przypominał stary, który był intuicyjny.

Popatrz na PEB działa na tym samym silniku, i nie jest to tylko moje nieistotne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

No dobra ale żeby dobrze wszystko działało to będę instalował następna przeglądarkę ?

Mi niby wszystko działa , korzystam z FF ,ale jak napisze posta to po odswieżeniu strony automatycznie wkleja mi się moja ostania odpowiedź w okno odpowiedzi, ale to pikuś.

Obsługa samego forum jest uciążliwa, Hugo uruchomił niepotrzebne wodotryski choćby multicytat, nie wieże że płatnego silnika nie da się ustawić żeby choć w większej części przypominał stary, który był intuicyjny.

Popatrz na PEB działa na tym samym silniku, i nie jest to tylko moje nieistotne zdanie.

No nie, a z FF większość korzysta..

Co do tych odpowiedzi to faktycznie klops :kwasny:

Ten multicytat jest też na PEB i za cholere nigdy nie wiedziałem jak to używać :doh: dopiero tu mi ktoś powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że na PEB pomimo że po angolu jest menu jakoś lepiej się bryka mamy tu za dużo opcji niepotrzebnych.

Admin powinien interfejs forum ustawić żeby był w jak największym stopniu podobny do starego bo był b.dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego za dużo... ja de facto korzystam tylko... otwieram na nowej karcie powiadomienia i tam mam wszystkie odp. na subskrybowane wątki i nowe wiadomości PW, a reszta jest mi w sumie zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że na PEB pomimo że po angolu jest menu jakoś lepiej się bryka mamy tu za dużo opcji niepotrzebnych.

Admin powinien interfejs forum ustawić żeby był w jak największym stopniu podobny do starego bo był b.dobry

dokładnie to samo pierwszego dnia po zmianach pisałem i też uważam że pewnie możnabyło forum na nowym silniku ustawić żeby działało w większym stopniu jak kiedyś a w skrócie żeby po prostu było tak intuicyjne jak stare :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzicie syki mamy podobne zdanie :drinks:

Zbieram się do roboty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i na 30 :drunk:

:grin:

:facepalm:

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

I znowu mamy śnieg :kox: ... a ja na łysych letnich :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie sliki :grin::decayed: A miałem jechać jutro samochód obejrzeć... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry no jak nie BT to tez bym mial jeszcze zimowki a tak trzeba ostroznie przejezdzic tych kilka dni :tongue:

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

kuna co jedziesz ogladac? Wyjdzie Ci pozyczyc autko od ojca :tongue: a jak cos ja mam podobna myjke do sprzedania kupilem na allegro ale u mnie nie dziala tzn sika z przerwami.. Tak ze sika przerywa sika przerywa i w tym momencie mi swiatlo w garazu przygasa hahaha.. Nie chcialby se jej ktos zobaczyc co to za przyczyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

---------- Post added at 10:07 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

Robert bierz http://www.ibood.com/pl/pl/

to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??

i spoko Robert...chyba większość dziś bedzie śmigała na letnich:decayed::facepalm:

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

chociaż...ja mam ten wybór, że mogę polówkę odpalić na zimowych:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??

Chyba tak, za takiego Karchera byś musiał dać z 900zł i masz tylko 2lata gwar. a tu aż 5lat :wink: oferta tylko dziś ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:

Ja tam już kupiłem kilka rzeczy, m3rvin, siemian też już tam kupowali. Ja polecam :thumbup1:

Pogadaj z bulczasem może kupicie dwie to przesyłka taniej wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać:wink: bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać:wink: bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.

Spoko :wink: tylko mówię że ta myjka jest tylko dzisiaj i nie wiadomo kiedy znów będzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...